Podczas trwającego obecnie CinemaCon w Las Vegas branża filmowa promuje swoje nowe projekty. Warner Bros. zaprezentował też video z wypowiedziami twórców i fragmentami “The Batman”. Materiał nie został udostępniony w sieci, ale pojawiły się jego opisy.

Video zaczyna się od Bruce’a Wayne’a spacerującego po ogarniętym chaosem Gotham – przy akompaniamencie złowrogiej muzyki. Pattinson mówi o tym, jak ‘radykalnie różni się’ ta wersja Batmana. Reżyser Matt Reeves obiecuje ’emocjonalny film o Batmanie’. Podkreśla po raz kolejny, że – nawet jeśli film był bardzo inspirowany ‘Batman: Year One’ Franka Millera i Davida Mazzucchelliego – to nie jest historia początku, ale rzuca światło na wczesny okres działalności Batmana.

W kolejnym fragmencie widzimy Batmana bijącego kilku bandytów na tle czerwonego światła. Następnie sceny akcji z wybuchami, policją i chaosem. Dłuższą scenę walki pomiędzy Batmanem a Catwoman znaną z zwiastuna. ‘Naprawdę pracuje nad swoją wściekłością. W każdej walce jest coś bardzo osobistego.’, zdradza Pattinson. Widzimy też Batmana jak ten używa różnych broni.

Pozostałe sceny pokazują Andy’ego Serkisa w roli Alfreda Pennywortha, ubranego w kamizelkę i z siwymi włosami. Batmobil strzelający płomieniami z rury wydechowej. W ostatnich słowach materiału reżyser Matt Reeves mówi: „Nie możemy się doczekać, kiedy pokażemy Wam ‘The Batman’ w kinach w przyszłym roku”.

Nie należy oczekiwać oficjalnego wypuszczenia materiału z CinemaCon. Na nowy zwiastun “The Batman” fani będą musieli prawdopodobnie poczekać do października, kiedy odbędzie się DC FanDome 2.0.

Premiera “The Batman” zaplanowana jest na 4 marca 2022 roku.

Źródło: ScreenRant

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Nie ma jak chaos w Gotham do tego są inne miasta cała ziemia, uniwersum …

za
dni
1
3
6
godzin
1
8
minut
3
3
sekund
0
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):