Na oficjalnej stronie Warner Bros. UK udostępniono kolejną wersję opisu “The Batman”, który już zdradza pierwsze szczegóły na temat filmu Matta Reevesa.

Dwa lata przemierzania ulic w roli Batmana (Robert Pattinson), aby wywołać strach w sercach przestępców, zaprowadziły Bruce’a Wayne’a głęboko w ciemność Gotham City. Mając tylko kilku zaufanych sojuszników — Alfreda Pennywortha (Andy Serkis), porucznika Jamesa Gordona (Jeffrey Wright) — samotny mściciel w skorumpowanej sieci urzędników i wysokich rangą osobistości miasta stał się ucieleśnieniem zemsty.

Kiedy zabójca bierze za pomocą serii sadystycznych machinacji na cel elitę Gotham, szlak tajemniczych wskazówek prowadzi największego detektywa na świecie do półświatka, gdzie spotyka takie postacie jak Selina Kyle/aka Catwoman (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot/aka Pingwin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) i Edward Nashton/aka Riddler (Paul Dano). Ale gdy dowody stają się bardziej osobiste, a skala planów sprawcy staje się jasna, Batman musi nawiązać nowe relacje, zdemaskować sprawcę i położyć kres nadużyciom władzy i korupcji, które od dawna nękają Gotham City.

Źródło: Warner Bros. UK

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Film był kręcony od 2019 jeśli akcja dzieje się w tym samym czasie więc Batman działa dwa lata czyli od 2017.
Co do pomocników w ewentualnych kontynuacjach to wolę Jasona Todda, Valley, Batwinga, Questiona, GA, Johna Constantine, Vigilante, Wild dog, Grifter, Deathblow niż Dicka Graysona, Tima Drake
Do tego chaos, zamieszki może coś w stylu Cataclysm No Man’s Land lub gry Arkham Knight żeby nie było zbyt łatwo 🙂
Podobno film Joker ma być kontynuowany więc i tam może być chaos, zamieszki

Ten film NIE był kręcony w 2019. Zdjęcia zaczęły się w styczniu 2020, w marcu przerwano je ze względu na covid. Dalsza część etapu głównego zdjęć odbywała się od września 2020 do marca 2021, a w lipcu b.r. miały miejsce dodatkowe zdjęcia.

Na bank Riddler nie będzie mordercą. Stawiam na Husha, a Riddler będzie tylko jego narzędziem od bawienia się z Batmanem w zagadki. Hush ma powody aby ośmieszyć Bruce’a, jego ojca i nazwisko Wayne. Pokazać, że to jednak nie taka święta, dobroczynna rodzina Gotham. Jeśli nie będzie żadnego, zaskakującego twista z głównym antagonistą to będę mocno zawiedziony. Riddler raczej nie zabijał a tym bardziej w tak okrutny sposób.

za
dni
1
3
6
godzin
1
8
minut
4
2
sekund
1
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):