J.K. Simmons wziął udział w podcaście Happy Sad Confused w którym potwierdził powrót do roli Jamesa Gordona na potrzeby filmu “Batgirl” oraz zdradził czego fani mogą się spodziewać.

„Kiedy zgodziłem się zagrać w “Justice League”, była to umowa na trzy filmy. W tamtym czasie zamierzano, aby ci aktorzy nadal grali tych kultowych superbohaterów, i byłoby coś dla mnie do zrobienia w kilku kolejnych filmach. Jak to często bywa, nie doszło to do skutku z różnych powodów.”

„Byłem całkowicie oszołomiony, gdy niedawno zwrócili się do mnie i chcieli, abym ponownie został komisarzem Gordonem i miał bardziej znaczącą rolę. Nie mogę się tego doczekać. W najbliższych dniach zdzwonimy się z Leslie Grace i reżyserami i zrobimy kilka prób wstępnych. Prace na planie wkrótce się rozpoczną, a ja wejdę na plan w styczniu w Glasgow, które przez swój gotycki styl jest wspaniałym miejscem do zdjęć.”

Długo długo dyskutowaliśmy z chłopakami o tym, jak chcemy przedstawić mojego bohatera. To naprawdę ciekawe podejście do przedstawiania Batgirl i przedstawiania Jima Gordona”.

Aktor dodał również że nie ma wątpliwości, że dzięki wprowadzeniu do Multiversu na ekranie jest miejsce zarówno dla jego Gordona, jak i Jeffreya Wrighta, który wciela się w Gordona na potrzeby “The Batman”.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

A więc jednak Simmons. Czyli Batgirl będzie częścią kinowego uniwersum DC, w którym Batmanem jest Affleck. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

już za:
dni
9
3
godzin
1
3
minut
3
8
sekund
0
7
Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
bw_3x07_09 bw_3x07_08 bw_3x07_07 bw_3x07_06 bw_3x07_05 bw_3x07_04