We wtorek 21 grudnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN VS. BIGBY! A WOLF IN GOTHAM #4
  Batman i Bigby ogłaszają zawieszenie broni, gdy miasto dochodzi do siebie po nocy pełnej przemocy, a dowody na istnienie wspólnego wroga wychodzą na jaw, gdy magiczne połączenie Gotham z Fabletown zostaje ujawnione. Ale czy stawką jest ego i rany do wylizania, czy wspólna sprawa wystarczy, by przemienić ten wątły rozejm w heroiczny sojusz?
 • BATMAN: ONE DARK KNIGHT #1
 • BATMAN/CATWOMAN #9
 • BATMAN – KNIGHTWATCH #9
 • JUSTICE LEAGUE INCARNATE #2
 • CATWOMAN #38
  „Nowa” Poison Ivy krąży teraz po Ziemi, i wydaje się być bardziej podobna do Harley Quinn i Catwoman niż kiedykolwiek wcześniej. A gdy kurz po Fear State opada w Alleytown, Selina dochodzi do bolesnego wniosku, że może nadszedł czas, aby oddać koronę i opuścić królestwo. Przyniosła zbyt wiele szkód, zbyt wiele przerażenia swojemu przybranemu miastu. Ale czy Strays są gotowi wziąć na siebie odpowiedzialność za obronę swoich domów bez pomocy i przewodnictwa Catwoman? A co stanie się z samą protegowaną Catwoman, Cheshire Cat?
 • CATWOMAN: LONELY CITY #2
  Jeśli Selina Kyle zamierza włamać się do jaskini Batmana w jej wieku, będzie potrzebować pomocy ekipy… i na szczęście dla niej niektórzy z najsprytniejszych byłych złoczyńców Gotham mają czas i rachunki do zapłacenia. Ale kim jest tajemniczy OGBeast? A przy narastającej presji politycznej, jak długo burmistrz Harvey Dent pozwoli tej przebywać kotce z dala od dużego domu?
 • NIGHTWING #87
  Ten specjalny numer Nightwinga to JEDEN CIĄGŁY OBRAZ! Zgadza się — jeśli umieścisz każdą stronę obok siebie, otrzymasz jeden plakat z tą historią! Teraz, gdy miliarder Dick Grayson publicznie przeznaczył swoje fundusze na ratowanie Blüdhaven, jest poszukiwanym człowiekiem – i właśnie dlatego zastaje wynajętych zabójców włamujących się do niego, aby ukraść jego psa, Haleya!

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
7
minut
3
5
sekund
2
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):