Na stronach serwisu CBR można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na marzec 2022 roku.

BATMAN #121

Scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
Rysunki i okładka JORGE MOLINA
Backup script and Rysunki KARL KERSCHL
Variant cover by FRANCESCO MATTINA
1:25 variant cover by JAY ANACLETO
1:50 variant cover by JOCK
The Batman variant cover by LEE BERMEJO
$4.99 US | 40 pages | Variant $5.99 US (Card stock)
W sprzedaży od 1 marca
Śmiertelne zakończenie historii „Abyss ”, gdy niebezpieczny plan Lexa Luthora dla Batman Inc. zostaje ujawniony. Stary sojusznik powraca, aby wyciągnąć zaginionego Batmana z mroku Abyss, a nowy członek Batman Inc. powstaje!
W ostatnim rozdziale “They Make Great Pets” Maps odnajduje brakujący element szokującej i śmiertelnej tajemnicy… z niewielką pomocą Batmana!


BATMAN: KILLING TIME #1

Scenariusz TOM KING
Rysunki i okładka DAVID MARQUEZ
Variant cover by KAEL NGU
1:25 variant cover by ALEX GARNER
1:100 variant cover by PEACH MOMOKO
The Batman variant cover by CARLOS D’ANDA
$4.99 US | 40 pages | 1 of 6 | Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 1 marca
Three villains, one Dark Knight, and a deadly heist gone wrong.

Trzech złoczyńców, jeden Mroczny Rycerz i zabójczy skok, który się nie powiódł.
Catwoman, Riddler i Pingwin łączą siły, aby dokonać największego napadu w historii Gotham City. A ich nagroda? Tajemniczy i bezcenny artefakt, który należał do Bruce’a Wayne’a! Ale w miarę rozwoju wydarzeń, co to za skok bez jednej lub dwóch zdrad?
Przebojowy zespół Tom King i David Marquez przedstawia, pełną akcji opowieść o młodym Batmanie, który desperacko pragnie odzyskać swoją najcenniejszą własność z rąk hordy brutalnych łotrów, zanim zegar wybije Czas Zabijania…


BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #1

Scenariusz MARK WAID
Rysunki i okładka DAN MORA
Variant covers by JIM LEE, STANLEY “ARTGERM” LAU, and JASON FABOK
1:25 “SLAP BATTLE” variant covers (2) by CHIP ZDARSKY
1:50 “HIGH FIVE” variant cover by EVAN “DOC” SHANER
1:100 “SEINFELD” variant cover by DAN MORA
Team variant cover by LEE WEEKS
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 15 marca
Prawie śmiertelna eksplozja mocy zmusza Bruce’a Wayne’a do podjęcia ekstremalnych środków, aby pomóc swojemu przyjacielowi… werbuje do pomocy Doom Patrol. To najwięksi superbohaterowie świata od największym twórców komiksowym na świecie którzy rozpoczynają kolejne wielkie wydarzenia w DCU. Przygotujcie się, czas wznieść się w powietrze.


BATMAN: BEYOND THE WHITE KNIGHT #1

Scenariusz SEAN MURPHY
Rysunki i okładka SEAN MURPHY
Variant cover by SEAN MURPHY
$4.99 US | 32 pages | 1 of 8
W sprzedaży od 29 marca
17+

Przez dekadę wiele może się zmienić, zwłaszcza w Gotham! Batman, czyli Bruce Wayne, może być za kratkami, ale prawdziwi przestępcy wciąż tam są. Dyrektor generalny Gotham Motors, Derek Powers, przejął kontrolę nad aktywami rodziny Wayne’ów i wykorzystuje jego do przekształcenia GTO i miasta, które przysięgli chronić. Przestępczość spadła, ale za jaką cenę?
W mieście pojawił się nowy Batman i tylko Bruce jest w pełni świadomy nadchodzących niebezpieczeństw. Czas na dobre zniszczyć kostium, ale do tego będzie potrzebować pomocy jednego z zapomnianych synów. Nadchodzi Jason Todd… pierwszy Robin?!
W tej ekscytującej kontynuacji komiksowych hitów Batman: White Knight i Batman: Curse of the White Knight scenarzysta/rysownik Sean Murphy zaprasza czytelników do wyjścia poza znane im Gotham, aby odkryć nowe, wciągające spojrzenie na miasto i jego bohaterów. Witamy w Neo-Gotham i świecie Beyond the White Knight.


DETECTIVE COMICS #1055

Scenariusz MARIKO TAMAKI
Rysunki AMANCAY NAHUELPAN
Backup Scenariusz MATTHEW ROSENBERG
Backup Rysunki FERNANDO BLANCO
Okładka IRVIN RODRIGUEZ
Variant cover by LEE BERMEJO
1:25 variant cover by JORGE FORNÉS
$4.99 US | 40 pages
Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 1 marca
Oblężenie wieży! Gdy ich wielki plan rozpada się wokół nich, dr Wear i tajemniczy dr Ocean stracili kontrolę nad Arkham Tower na rzecz pacjentów, w których znajduje się… którzy tak się składa, że są jednymi z najbardziej brutalnych, morderczych złoczyńców, jakich kiedykolwiek widziało Gotham City. Bat-rodzina w środku jest w rozsypce: Huntress jest ranna, Nightwing niesie na ramieniu 175 funtów lizusa, a dr Meridian jest ubezwłasnowolniona. Kto pozostał, by uratować cywilnych zakładników z tego koszmaru? Hmm… czy nie było pacjentki, która myślała, że jest Harley Quinn?
Następnie w 9. części “House of Gotham” chłopiec dorasta… i staje się mężczyzną, którego ukształtowało Gotham City. Przez traumę wywołaną czasem spędzonym z Pingwinem do terroru spowodowanego przez Azraela, nowa misja przychodzi do głowy dla tego zaginionego syna Gotham… morderstwa.DETECTIVE COMICS #1056

Scenariusz MARIKO TAMAKI
Rysunki AMANCAY NAHUELPAN
Backup Scenariusz MATTHEW ROSENBERG
Backup Rysunki FERNANDO BLANCO
Okładka IRVIN RODRIGUEZ
Variant cover by LEE BERMEJO
1:25 variant cover by JORGE FORNÉS
The Batman variant cover by PUPPETEER LEE
$4.99 US | 40 pages
Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 8 marca
Strach na wróble przemierza Wieżę! Dr Jonathan Crane, który niedawno terroryzował Gotham City podczas „Fear State”, jest tylko jednym z wielu nikczemnych mieszkańców Arkham Tower, walczących o pozycję lidera sytuacji z zakładnikami, która rozgrywa się na oczach wszystkich. Ale gdy ochrona jest słaba, Huntress, Nightwing i Harley Quinn nie mają już tak dużej przewagi liczebnej… na ratunek nadchodzą Batwoman, Batgirls i Tim Drake! Czy Bat-rodzina może uratować niewinnych cywilów, którzy znaleźli się w krzyżowym ogniu? I to nie jedyna pomoc wkraczająca na scenę…
Chłopiec wprowadza w życie swój plan ww „House of Gotham” część 10! W misji zabicia źródła swojej traumy chłopiec skupia się wyłącznie na Jokerze i Batmanie… dwóch stronach tej samej monety, które w jego umyśle sprawiły mu i całemu miastu tylko ból. Plus: Batgirl, nikczemna sprzeczka i kolejny krok w kierunku katastrofy dla Jima Gordona!


DETECTIVE COMICS #1057

Scenariusz MARIKO TAMAKI
Rysunki AMANCAY NAHUELPAN
Backup written byMATTHEW ROSENBERG
Backup Rysunki FERNANDO BLANCO
Okładka IRVIN RODRIGUEZ
Variant cover by LEE BERMEJO
1:25 variant cover by JORGE FORNÉS
$4.99 US | 40 pages | Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 15 marca
Batman powraca! I w samą porę, by ocalić życie Nightwinga, który otrzymał superdawkę toksyny strachu i został wyrzucony z wieżowca — kolejna tragedia związana z wrogim przejęciem Arkham Tower. Gdy Strach na Wróble przygotowuje swoje siły na wielkiego nietoperza, na każdym piętrze budynku wybucha wojna między zbirami Pingwina, nieproszonymi gośćmi, morderczymi więźniami Arkham i przytłoczoną Bat-rodziną, która walczy o to, by wszyscy przeżyli! Czy powrót Nietoperza wystarczy, aby odwrócić losy zwycięstwa… czy może w bitwie czai się kolejny czynnik X, który może uratować sytuację?
Przedostatni rozdział „House of Gotham” rozpoczyna się, gdy w przerażający sposób wybucha bitwa między Batmanem, Jokerem i Chłopcem! Bruce Wayne od lat czuje się odpowiedzialny za tę sytuację… ale czy ma to, czego potrzeba, by ocalić życie swojego zaprzysiężonego wroga?


DETECTIVE COMICS #1058

Scenariusz MARIKO TAMAKI
Rysunki AMANCAY NAHUELPAN
Backup Scenariusz MATTHEW ROSENBERG
Backup Rysunki FERNANDO BLANCO
Okładka IRVIN RODRIGUEZ
Variant cover by LEE BERMEJO
1:25 variant cover by JORGE FORNÉS
$4.99 US | 40 pages | Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 22 marca

Upadek Wieży! W epickim finale tej cotygodniowej opowieści o terrorze między nieprawdopodobnymi sojusznikami zawiązują się sojusze, a Bat-rodzina ponownie ocenia swoją strategię w wojnie z przestępczością w Gotham City. Czy Psycho-Pirate będzie najnowszymi oczami i uszami Batmana na ulicach? Czy Koyuki Nakano kiedykolwiek wyzdrowieje po traumatycznych wydarzeniach, których była świadkiem? Ile frajdy będą miały Batgirls wymierzając sprawiedliwość bandytom Pingwina w obskurnym motelu? Odpowiedzi czekają na Ciebie i wiele, wiele więcej w tej katastrofalnej kulminacji! (Z wyjątkiem Batgirls, powiem ci teraz, że odpowiedź brzmi „dużo”).
Jakby jedna dramatyczne zakończenie nie wystarczyło, finał „House of Gotham” zapiera dech w piersiach, gdy Batman staje przed niemożliwą decyzją: zabić potwora, którego sam stworzył… albo pozwolić innym zginąć w trakcie. „Uratuj pacjenta przed sobą” tak brzmiała rada Thomasa Wayne’a…


BATMAN/FAZE CLAN #1

Scenariusz JOSH TRUJILLO
Rysunki SCOT EATON and NORM RAPMUND
Okładka TYLER KIRKHAM
Connecting variant covers by JASON BADOWER
$3.99 US | 32 pages (all covers card stock)
W sprzedaży od 29 marcaSHADOW WAR: ALPHA #1

Scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
Rysunki VIKTOR BOGDANOVIC
Okładka JONBOY MEYERS
Variant cover by VIKTOR BOGDANOVIC
1:25 variant cover by DAN MORA
$5.99 US | 48 pages | Variant $6.99 US (card stock)
W sprzedaży od 29 marca

Gdy Deathstroke zabija Ra’s al Ghul, Talia al Ghul żąda zemsty i wysyła swoją Ligę Cieni, by zabiła Deathstroke’a i Deathstroke Inc.! Batman i Robin muszą połączyć siły, aby wyśledzić Deathstroke’a i postawić go przed wymiarem sprawiedliwości… ale czy to zrobią? Spodziewaj się ponadprzeciętnych walk, akcji, tajemnic i zdrady, ponieważ ten crossover ma ogromny wpływ na DCU!

Kontynuacja w kwietniu na łamach Batman #122!


WAR FOR EARTH-3 #1

Scenariusz ROBBIE THOMPSON and DENNIS HOPELESS
Rysunki STEVE PUGH
Okładka RAFA SANDOVAL
Variant cover by GLEB MELNIKOV
1:25 variant cover by LIAM SHARP
1:50 variant cover by GUILLIEM MARCH
$5.99 US | 48 pages | 1 of 2 | Variant $6.99 US (card stock)
W sprzedaży od 1 marca

The Teen Titans, Flash i Suicide Squad, wszyscy ścierają się na Ziemi-3 — ojczyźnie złowrogiego Crime Syndica — podczas polowania na byłą szefową Task Force X, Amandę Waller. Gdy Waller próbuje przejąć alternatywną Ziemię i zdetronizować złe wersje Supermana, Wonder Woman, Batmana i innych bohaterów, którzy nią rządzą, jej były partner — Rick Flag — przybywa na E-3, chcąc zmusić Waller do zapłaty za swoje zbrodnie. Tytani i Flash polują na zaginioną uczennicę akademii, która, jak sądzą, została porwana przez Waller, aby utworzyć jej tajemniczy Justice Squad.WAR FOR EARTH-3 #2

Scenariusz ROBBIE THOMPSON and DENNIS HOPELESS
Rysunki DEXTER SOY
Okładka RAFA SANDOVAL
Variant cover by GLEB MELNIKOV
$5.99 US | 48 pages | 2 of 2
Variant $6.99 US (card stock)
W sprzedaży od 29 marcaCATWOMAN: LONELY CITY #3

Scenariusz CLIFF CHIANG
Rysunki i okładka CLIFF CHIANG
Variant cover by CLIFF CHIANG
1:25 variant cover by ANNIE WU
$6.99 US | 48 pages | 3 of 4
Prestige Plus | 8 1/2″ x 10 7/8″
W sprzedaży od 15 marca

Catwoman zebrała ekipę swojego życia do swojego napadu na Jaskinię Batmana i wszystko miało się udać — dopóki tak się nie stało. Kiedy dochodzi do tragedii i nieszczęścia, musi znaleźć sposób, by wylądować na czterech łamach… ale w miarę jak jej potrzeba odpowiedzi staje się coraz silniejsza i bardziej zdesperowana, może być gotowa na zawarcie układu z samym Diabłem…


ARKHAM CITY: THE ORDER OF THE WORLD #6

Scenariusz DAN WATTERS
Rysunki DANI
Okładka SAM WOLFE CONNELLY
Variant cover by KAARE ANDREWS
$3.99 US | 32 pages | 6 of 6 | $4.99 US Variant (card stock)
W sprzedaży od 1 marca
Dr Joy spotkała się z zaginionymi pacjentami. Teraz wszyscy ocaleni ze zniszczenia Arkham Asylum znów są razem pod jednym bardzo, bardzo ładnym i normalnym dachem. Ale nie są sami w tym dziwnym odbiciu swojego starego domu. Bo jest z nimi widmo płomienia, ciała i słusznej furii – anioł Azrael, który jest bardzo, bardzo rozgniewany.


BATGIRLS #4

Scenariusz BECKY CLOONAN and MICHAEL W. CONRAD
Rysunki i okładka JORGE CORONA
Variant cover by MICHAEL CHO
1:25 variant cover by RIAN GONZALES
THE BATMAN variant cover by JONBOY MEYERS
Int’l Women’s Day variant cover by PAULINA GANUCHEAU
$3.99 US | 32 pages | $4.99 US Variant (card stock)
W sprzedaży od 8 marca
Batgirls mają wystarczająco dużo dowodów, aby zdemaskować Tutora za jego zbrodnie: jego podziemną galerię sztuki skradzionych towarów. Ale czy Steph zostanie ponownie wciągnięta w hipnotyczny trans, jak ostatnim razem? W międzyczasie przygotuj się na magiczne księgarnie, scenę walki, a na dodatek Babs zostaje zaproszona na… randkę… z byłym? Ponadto: pierwszy występ nowego złoczyńcy SPELLBINDERA!


BATMAN: THE KNIGHT #3

Scenariusz CHIP ZDARSKY
Rysunki i okładka CARMINE DI GIANDOMENICO
Variant cover by RICCARDO FEDERICI
The Batman variant cover by RAFAEL ALBUQUERQUE
$4.99 US | 40 pages | 3 of 10 | $5.99 US Variant (card stock)
W sprzedaży od 15 marca


Podczas treningu w Paryżu z sławnym kocim włamywaczem Bruce zostaje złapany w sieć między Henri Ducardem a seryjnym mordercą znanym jako Foundling … czy ten „pierwszy test” dla młodego Batmana okaże się śmiertelny?


BATMAN: URBAN LEGENDS #13

Scenariusz VITA AYALA, MARK RUSSELL, RAM V, and MOHALE MASHIGO
Rysunki NIKOLA ČIŽMEŠIJA, KARL MOSTERT, ANAND RADHAKRISHNAN, TREVOR SCOTT, ARIST DEYN, and others
Okładka KIM JACINTO
Variant covers by KARL MOSTERT with TRISH MULVIHILL and DAVID MARQUEZ
$7.99 US | 64 pages | Prestige
W sprzedaży od 8 marca
John Constantine wkracza do walki, aby pomóc Batmanowi i Zatannie w ich mistycznych nieszczęściach, ale czy tylko jeszcze bardziej zaszkodzi? W ostatnim rozdziale „ Eternity ” Christopher Freeman staje twarzą w twarz z brutalnym zabójcą, aby pomóc rozwiązać morderstwo sprzed dziesięcioleci… czy przeżyje? Ace the Bat-Hound prowadzi swoją grupę DC Super-Pets—Mertona, złodziejską wiewiórkę Lil’ Nutz i Ursa, rosyjskiego niedźwiedzia — gdy w końcu uwalniają się ze złego laboratorium! Ale czy zajdą daleko, nie wiedząc, gdzie przetrzymywany jest Batman?


CATWOMAN #41

Scenariusz TINI HOWARD
Rysunki NICO LEON
Okładka JEFF DÉKAL
Variant cover by TULA LOTAY
1:25 variant cover by SOZOMAIKA
The Batman variant cover by JENNY FRISON
International Women’s Day variant cover by DANI
$3.99 | 32 pages | $4.99 US Variant (card stock)
W sprzedaży od 15 marca


DARK KNIGHTS OF STEEL #5

Scenariusz TOM TAYLOR
Rysunki i okładka YASMINE PUTRI
Okładka DAN MORA
Variant cover by JOSHUA MIDDLETON
1:25 variant cover by EJIKURE
$3.99 US | 32 pages | 5 of 12 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 1 marca
Zdrady i zabójstwy doprowadziły świat na skraj wojny! Gdy Królestwo Sztormów i Themysciry przygotowują się do inwazji, rodzina El w końcu łączy się, by opłakiwać swojego ojca… ale jakie sekrety ma Bruce Wayne, które mogą okazać się kluczowe dla przyszłości krainy?


DC VS. VAMPIRES #6

Scenariusz JAMES TYNION IV and MATTHEW ROSENBERG
Rysunki i okładka OTTO SCHMIDT
Variant cover by FRANCESCO MATTINA
$3.99 US | 32 pages | 6 of 12 | $4.99 US Variant (card stock)
W sprzedaży od 22 marca


Batman ma przewagę nad wampirami, które zinfiltrowały Ligę Sprawiedliwości… ale Król Wampirów wreszcie się ujawnia i będzie to najbardziej oszałamiający moment 2022 roku! Szokująca, bestsellerowa seria osiąga swój przesiąknięty krwią półmetek!


FUTURE STATE: GOTHAM #11

Scenariusz DENNIS CULVER
Rysunki GEOFFO
Okładka SIMONE DI MEO
Variant cover by MIKE BOWDEN
$3.99 US | 32 pages | Black and White | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 8 marca
Trwa kolejny szał Next Jokera ! W Gotham City rozpętuje się piekło, gdy Jason Todd, znany również jako Peacekeeper Red, werbuje Next Batmana i Huntera Panic do walkiz Next Jokerem o życie … Tobiasa Whale’a? Dodatkowo Talia wykonuje ruch, który na zawsze zmieni Nightwinga!


HARLEY QUINN #13

Scenariusz STEPHANIE PHILLIPS
Rysunki i okładka RILEY ROSSMO
Variant cover by DERRICK CHEW
1:25 variant cover by MICO SUAYAN
The Batman variant cover by SIMONE BIANCHI
$3.99 US | 32 pages | $4.99 US Variant (card stock)
W sprzedaży od 22 marcaI AM BATMAN #7

Scenariusz JOHN RIDLEY
Rysunki CHRISTIAN DUCE
Okładka KEN LASHLEY
Variant cover by FRANCESCO MATTINA
1:25 variant cover by DIKE RUAN
$3.99 | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 8 marca


NIGHTWING #90

Scenariusz TOM TAYLOR
Rysunki GERALDO BORGES
Okładka BRUNO REDONDO
Variant cover by JAMAL CAMPBELL
1:25 variant cover by CULLY HAMNER
The Batman variant cover by RICCARDO FEDERICI
$3.99 US | 32 pages | $4.99 US Variant (card stock)
W sprzedaży od 15 marca
Historia Nightwinga i Wally’ego Westa, część 1 z 2! Kiedy łatwiej jest kupić bajgle jako Nightwing niż jako Dick Grayson, ponieważ wszyscy próbują albo dopaść go ze względu na jego pieniądzą lub zabić go by zdobyć nagrodę za jego głowę, Nightwing zdaje sobie sprawę, że będzie musiał poprosić o pomoc swoich przyjaciół z Teen Titan do roli ochryniarzy, a pierwszym zgłaszającym się na ochotnika jest oczywiście jego najlepszy przyjaciel… Wally West, znany jako Flash!


ROBIN #12

Scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
Rysunki ROGER CRUZ
Okładka VIKTOR BOGDANOVIC
Variant cover by FRANCIS MANAPUL
1:25 variant cover by CRYSTAL KUNG
$3.99 US | 32 pages | $4.99 US Variant (card stock)
W sprzedaży od 22 marca


Demon kontra detektyw! Turniej Łazarza dobiegł końca, a Damian wraca do Gotham jako odmieniony bohater! Ale jest jeszcze jeden przeciwnik, z którym może walczyć na śmierć i życie… on sam. Nie waż się przegapić tego numeru wprowadzającego do epickiego wydarzenia Shadow War!


ROBINS #5

Scenariusz TIM SEELEY
Rysunki i okładka BALDEMAR RIVAS
Variant cover by KHARY RANDOLPH
$3.99 US | 32 pages | 5 of 6 | $4.99 US Variant (card stock)
W sprzedaży od 15 marca
Uwięzieni w wirtualnym więzieniu Robins muszą zmierzyć się z wyzwaniem w postaci złych wspomnień. Każdy krok, jaki stawiają, sprowadza ich coraz głębiej w ich sfabrykowane rzeczywistości, bez możliwości ucieczki! Czy Robins zdołają uwolnić się od tragicznej przeszłości, czy też na zawsze stracą swoje dawne życie?


THE JOKER #13

Scenariusz JAMES TYNION IV
Rysunki i okładka GIUSEPPE CAMUNCOLI and CAM SMITH
Backup Scenariusz JAMES TYNION IV and SAM JOHNS
Backup Rysunki BELÉN ORTEGA
Variant cover by KIM JACINTO and JAMES HARREN
1:25 variant cover by JAMES STOKOE
$5.99 US | 40 pages | All covers card stock
W sprzedaży od 8 marca
Vengeance spędziła swoje krótkie życie czekając na moment, w którym mogłaby zabić Jokera, ale wie, że jeśli spełni swój program zostanie wciągnięta z powrotem w niewolę przerażających Knightfallen z Santa Prisca. Jim Gordon może być jej jedynym ratunkiem, ale objawienie bliskie jego sercu może skierować go na mroczniejszą ścieżkę. Taką, od której nie będzie odwrotu…
Dodatkowo: Proces stulecia w Gotham City zaczyna dobiegać końca i nikt nie będzie zadowolony z wyników… z wyjątkiem jednej Alexis Kaye, a.k a. Punchline!

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
0
9
sekund
4
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):