We wtorek 4 stycznia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #119
  „Abyss” część druga! Przez lata Batman używał mroku jako broni, ale teraz nowy wróg obraca ten mrok przeciwko niemu! Batman musi połączyć siły z nowym, tajemniczym dobroczyńcą Batman Inc., aby wydobyć na światło dzienne zabójczego Abyss!
  Czekajcie… kto jest nowym dobroczyńcą Batmana Inc.?

  Backup: Mia “Maps” Mizoguchi musi grać rolę detektywa, gdy zaginie kolega z klasy… Czy ten dynamiczny duet może rozwiązać tę zagadkę nawet z pomocą Batmana?
 • ARKHAM CITY: THE ORDER OF THE WORLD #4
 • DETECTIVE COMICS #1047
  Początek “The Tower”! Tutaj rozpoczyna się 12-częściowe cotygodniowe wydarzenie Detective Comics. Arkham Asylum upadło, a na jego miejscu w sercu miasta wyrosła wieża Arkham Tower, wykonana przez tajemniczego doktora Wear. W przeciwieństwie do Azylu, dr Wear obiecuje, że jego metody i terapie farmakologiczne uzdrowią na dobre kryminalistów Gotham – to twierdzenie, w które sceptycy tacy jak Deb Donovan i Bat-rodzina nie wierzą. Coś jest nie tak z wieżą, z metodami dr Wear – a gdy Batman znajduje się z dala od Gotham City, reszta bat-rodziny dowie się co… ale nie zanim wszystko eksploduje. Napisana przez uznaną przez krytyków autorkę Mariko Tamaki, kontynuującą swoją przygodę z serią Detective Comics, i narysowana przez legendę DC Comics Ivana Reisa!
  Backup: początek “House of Gotham”! Przez długi czas dwa domy górowały nad Gotham City, kusząc jego zniszczenie: Wayne Manor i Arkham Asylum. W tej 12-częściowej historii scenarzysta Matthew Rosenberg i artysta Fernando Blanco zbadają wpływ, jaki Batman i Arkham Asylum wywarli na miasto… oczami chłopca, którego życie zostało na zawsze zmienione przez Jokera pewnej strasznej nocy na początku kariery Mrocznego Rycerza!
 • DARK KNIGHTS OF STEEL #3
  Wojna jest na horyzoncie, gdy ziemiami wstrząsnęły serie zabójstw. Królestwo Burz gromadzi swoich sojuszników z myślą o zniszczeniu Kal-Ela i jego rodziny. Jaki sekret poznaje Mroczny Rycerz, który może być kluczem do wszystkiego?
 • THE JOKER PRESENTS: A PUZZLEBOX #6
 • SUICIDE SQUAD #11
 • JUSTICE LEAGUE INFINITY #7

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
5
9
sekund
2
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):