Od samego początku wiadomo, że filmowy “The Flash” sporo namiesza w filmowym uniwersum DC. W ostatnich dniach z różnych źródeł napłynęły plotki na ten temat.

Do plotek zawsze należy podchodzić z rezerwą, ale mogą one zdradzać ważne elementy przyszłych filmów z bohaterami DC, więc uwaga na spoilery.

SPOILER!!!

POKAŻ SPOILER

Źródło: Grace Randolph – Twitter

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Aha czyli nie będzie batmana tylko batgirl ( Leslie Grace… super kasting biorąc pod uwagę wygląd Barbary w komiksach) , nie będzie supermena tylko supergirl. Flash pewnie okaże się transeksualistą. Czekałem na ten film z powodu powrotu do roli barmana przez Keatona ale to co oni zrobią z uniwersum to kpina będzie jeśli to prawda.

Niech tak robia. Ciekawe kto to bedzie oglądał? Sami sobie strzelają w kolano. Już widze jak tlumy biegną do kin na seanse o batgirl i supergirl. Niech juz to skoncza bo az zal na to patrzeć.

W miejsce Batmana i Supermana Bargirl (Leslie Grace) i Supergirl, Flash może Shazam, Canary, Cassandra z BoP jako Batwoman no i będzie nowe JL i kolejne sukcesy jak The Suicide Squad 🙂
PS Dobrze że jest DC Dark od filmu Joker może następne coś z Verigo H.Target, Hellblaze lub post apokaliptycznego

już za:
dni
3
7
godzin
1
8
minut
1
3
sekund
4
6
Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
fjijoppauaquzch 272203077 fjev_newuaqgn01 the-batman-poster_5 fjedsmcxeag7nw1 fjedq3fxoamzvrq