Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Do sieci trafiły już zdjęcia i zapowiedź promujące finałowy odcinek 3. sezonu “Batwoman” pt. “Are We Having Fun Yet?”, którego premiera 2 marca. W Polsce serial można oglądać w usłudze HBO Go.

Pojawiły się również fotki zza kulis na których widać Jokera.

W wybuchowym finale trzeciego sezonu Batwoman (Javicia Leslie) i spanikowana Bat drużyna (Nicole Kang, Camrus Johnson) muszą ścigać się z czasem, gdy nikczemny plan Marquisa (Nick Creegan) rozwija się w coś, czego Gotham nigdy by nie podejrzewało… i nie zobaczy że nadchodzi. Połączywszy siły z Jadą (Robin Givens), Ryan, Mary, Luke i Sophie (Meagan Tandy) muszą wykorzystać wszystkie posiadane umiejętności, aby uratować miasto. Więcej informacji na temat szokującej, pokręconej przeszłości Marquisa zostaje ujawnionych, a ostateczne starcie między bratem a siostrą stawia na szali życie Ryan i nową miłość. A gdy Alice (Rachel Skarsten) osiąga punkt krytyczny, empatyczna Mary w imieniu swojej siostry składa kolejny apel o brzęczyk Jokera, ale wszyscy się zastanawiają – czy Alice da się uratować?

Kendrick Jackson, wcielający się w młodego Marquisa zamieścił na Instagramie zdjęcia zza kulis na których obok aktora widać jak w pełnej krasie prezentuje się Joker, którego wygląd jest zgodny z tym co znamy z komiksów. Złoczyńca ma zielone włosy i purpurowy garnitur.

W odcinku “We’re All Mad Here” widzowie mogli dostrzec Jokera jedynie od tyłu.

Źródło: Spoiler TV

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"