Wkrótce dojdzie do ponownej zmiany zespołu odpowiedzialnego za serię “Batman”. Po 6-częściowym runie Joshuy Williamsona nowym scenarzystą zostanie Chip Zdarsky (“Batman: The Knight”), a za rysunki odpowiedzialny będzie Jorge Jimenez.

“Batman #125”, który trafi do sprzedaży 5 lipca, będzie pierwszym numerem od nowego zespołu.

Pierwsza 6-częściowa opowieść zatytułowana będzie „Failsafe”.

Bruce Wayne ma koszmary o przyszłości, której nie może powstrzymać. Ale może nie dotrwać do tej przyszłości, ponieważ zaskakujący wróg z przeszłości Batmana ma jeden nieubłagany cel. Wykończyć Batmana, bez względu na wszystko.

„Powiedzieć, że to wymarzona praca, to mało powiedziane” – zdradził Zdarsky. „Pisanie Batmana, wykuwanie jego przerażającej przyszłości było świetną zabawą, a robienie tego z Jorge, idealnym współczesnym artystą Batmana, jest prawie przytłaczające!” „Failsafe to dopiero początek; Jorge i ja zabieramy Bruce’a Wayne’a w naprawdę dzikie miejsca i mamy nadzieję, że wszystkim spodoba się ta jazda!”

„Powrót do Batmana jest dla mnie czymś naprawdę wyjątkowym” — mówi Jimenez. „Zrobienie tego z Chipem, jednym z najlepszych autorów komiksów, to po prostu najlepszy możliwy scenariusz w tym momencie mojej kariery”. „Scenariusz Chipa inspiruje mnie do tworzenia nowej narracji i estetyki, i nie mogę się doczekać, aby pokazać fanom Batmana coś innego niż w mojej poprzedniej serii”.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
7
minut
1
3
sekund
0
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):