Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Czy Harley Quinn nazywa Jokera „Puddin’”, ponieważ ten dał jej kubeczek z puddingiem, kiedy po raz pierwszy się spotkali?
Nie

W sieci można natrafić na różne informacje i czasami wydawać by się mogło, że jakaś plotka jest autentyczna. Tak nie jest jednak w wypadku tej mówiącej, że Harley Quinn nazywa Jokera „Puddin’”, ponieważ ten dał jej kubeczek z puddingiem, kiedy po raz pierwszy się spotkali. Niewykluczone jednak, że kiedyś ktoś postanowi urzeczywistnić tę plotką, ale na chwile obecną jest ona nieprawdziwa.

Paul Dini i Bruce Timm pierwotnie nie mieli planów na wprowadzenie Harley Quinn w odcinku “Joker’s Favor” serialu animowanego “Batman: The Animated Series”. Kiedy jednak odcinki z Jokerem stawały się bardziej przerażające Dini zaproponował by Joker zyskał pomocnicę, która wprowadziła by trochę akcentów komediowych. Harley Quinn, została tak dobrze przyjęta, że ​​coraz częściej pojawiała się w serialu.

W końcu brak originu doprowadził do tego, że Dini i Timm napisali i narysowali komiksowy one-shot pt. “Mad Love”, który opowiadał o początkach Harley i Jokera. Później jeden z odcinków “The New Batman Adventures” oparto na tej historii.

Jednak w żadnym z tych originów Harley Quinn nigdy nie wyjaśniła skąd wywodzi się przezwisko „Puddin”, a tym bardziej nie pokazano, że to dlatego, Joker dał jej kubeczek z puddingiem. W żadnym innym komiksie też tego nie wytłumaczono.

Źródło: CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):