We wtorek 15 marca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DETECTIVE COMICS #1057
  Batman powraca! I w samą porę, by ocalić życie Nightwinga, który otrzymał superdawkę toksyny strachu i został wyrzucony z wieżowca — kolejna tragedia związana z wrogim przejęciem Arkham Tower. Gdy Strach na Wróble przygotowuje swoje siły na wielkiego nietoperza, na każdym piętrze budynku wybucha wojna między zbirami Pingwina, nieproszonymi gośćmi, morderczymi więźniami Arkham i przytłoczoną Bat-rodziną, która walczy o to, by wszyscy przeżyli! Czy powrót Nietoperza wystarczy, aby odwrócić losy zwycięstwa… czy może w bitwie czai się kolejny czynnik X, który może uratować sytuację?
  Przedostatni rozdział „House of Gotham” rozpoczyna się, gdy w przerażający sposób wybucha bitwa między Batmanem, Jokerem i Chłopcem! Bruce Wayne od lat czuje się odpowiedzialny za tę sytuację… ale czy ma to, czego potrzeba, by ocalić życie swojego zaprzysiężonego wroga?
 • BATMAN: THE KNIGHT #3
  Podczas treningu w Paryżu z sławnym kocim włamywaczem Bruce zostaje złapany w sieć między Henri Ducardem a seryjnym mordercą znanym jako Foundling … czy ten „pierwszy test” dla młodego Batmana okaże się śmiertelny?
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #1
  Prawie śmiertelna eksplozja mocy zmusza Bruce’a Wayne’a do podjęcia ekstremalnych środków, aby pomóc swojemu przyjacielowi… werbuje do pomocy Doom Patrol. To najwięksi superbohaterowie świata od największym twórców komiksowym na świecie którzy rozpoczynają kolejne wielkie wydarzenia w DCU. Przygotujcie się, czas wznieść się w powietrze.
 • CATWOMAN #41
 • NIGHTWING #90
  Historia Nightwinga i Wally’ego Westa, część 1 z 2! Kiedy łatwiej jest kupić bajgle jako Nightwing niż jako Dick Grayson, ponieważ wszyscy próbują albo dopaść go ze względu na jego pieniądzą lub zabić go by zdobyć nagrodę za jego głowę, Nightwing zdaje sobie sprawę, że będzie musiał poprosić o pomoc swoich przyjaciół z Teen Titan do roli ochryniarzy, a pierwszym zgłaszającym się na ochotnika jest oczywiście jego najlepszy przyjaciel… Wally West, znany jako Flash!
 • JUSTICE LEAGUE #74
 • TITANS UNITED #7
 • BATMAN: THE PENGUIN
 • BATMAN VOL. 5: FEAR STATEŹródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
9
minut
4
5
sekund
5
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):