Prime 1 Studio zaprezentowało kolejną statuetkę. Tym razem dla fanów przygotowano w skali 1:3 Batman Beyond Concept autorstwa Willa Slineya w limitowanej ilości 350 egzemplarzy. Koszt statuetki to 1499 dolarów.

Wysoka na 28 cali (72 cm) statuetka Batman Beyond, w całej swojej technologicznej chwale, wznosi się z kokpitu futurystycznej wersji Batmobilu. Bohater jest gotowy wzbić się w przestworza, by chronić nękane przestępczością cyberpunkowe Gotham City.

Podczas gdy klasyczny projekt Batman Beyond był kultowy, piękny i doskonały, nasi artyści Prime 1 Studio starali się stworzyć statuetkę do przyciągania spojrzeń. Cały jego strój ma skomplikowane, inspirowane mechami pancerze, od przodu do tyłu, od góry do dołu. Ten Batman Beyond jest wypełniony po brzegi złożonymi szczegółami. Pancerne body i skrzydła pełne są drobnych detali. Skomplikowana wzory, sześciokątna tekstura płyt pancernych i cechy wyraźnie wywodzące się z jego klasycznego projektu zostały zaktualizowane dla znacznie bardziej wymagającej i ceniącej publiczności. Nasi artyści w Prime 1 Studio dostarczyli zapierającą dech w piersiach rzeźbę, która została równie perfekcyjnie pomalowana. Niepokojący czarny lakier z wieloma wykończeniami jest przerywany metalicznymi czerwonymi refleksami, aby pokazać złożoność projektu Willa.

Statuetka zawiera dwa wymienne głowy. Przy zamówieniu bezpośrednio w Prime 1 Studio trzecią wersję wymiennej głowy z czerwonymi oczami.

Stateutka trafi do sprzedaży w okresie listopad 2023 – luty 2024.

Źródło: Prime1Studio

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
1
minut
2
6
sekund
5
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):