Zapewne zwykłym widzom nigdy nie będzie dane zobaczyć filmu “Batgirl”, ale jak się okazuje po części taką sposobność dało Warner Bros. członkom obsady i ekipy, którzy pracowali nad tą produkcją oraz przedstawicielom studio.

Część komentatorów określa te pokazy na terenie Warner Bros. mianem “pogrzebowych sensów”. Najpewniej po ich zakończeniu materiał z filmem zostanie zapieczętowany i zamknięty pod kluczem. Nie wykluczone też zostanie on kompletnie zniszczony, tak by Urząd podatkowy w USA nie miał wątpliwości, że studio nie będzie czerpać przychodów z tego projektu.

W video zamieszczonym na Instagramie reżyserzy “Batgirl” Adil El Arbi i Bilall Fallah odnieśli się skasowania filmu oraz przedstawili okoliczności, w którym się o tym dowiedzieli. Jak się okazuje twórcy nie zostali uprzedzeni i nie mieli szans by zachować jakikolwiek materiał. Sam film był jeszcze daleki od ukończenia. Efekty specjalne nie zostało ukończone i nie obyłoby się bez nakręcenia dodatkowego materiału. Kompozytorka Natalie Holt zdradziła wcześniej, że w momencie kasacji filmu miała gotowe 90 minut ścieżki dźwiękowej.

Źródło: THR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Szkoda czasu niech kontynuują filmowe DC Black Label multi uniwersum
w stylu Joker, The Batman

Nic tylko takich powiesić za jaja

Nawet jeżeli to totalny chłam, to szkoda tego filmu – tym bardziej, że prawie ukończony. Bez różnicy czy byłoby na co (zapewne) ponarzekać albo się pośmiać… ;]

Doczytałem ostatni akapit… Czyli jednak “daleki od ukończenia”. Raz mówią tak, raz inaczej.

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
4
4
sekund
1
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):