Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Podczas Bank of America Media, Communications and Entertainment Conference, dyrektor finansowy Warner Bros. Discovery Gunnar Wiedenfels w odpowiedzi na pytanie, czy przez skasowanie “Batgirl” oraz innych produkcji HBO Max, ucierpiała reputacja studia w oczach partnerów biznesowych, stwierdził że nic takiego nie miało miejsca.

„Media lubią rozmawiać o mediach. Mamy zdrowe relacje biznesowe i oferujemy jedną z najlepszych platform dla każdego w kreatywnej przestrzeni”. Wiedenfels stwierdził również, że cała sprawa została “nieproporcjonalnie rozdmuchana”.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Reputacja już ucierpiała od czasu gdy zaczęli robić twory typu Batman Forever
kolejny etap zarazy w 21 wieku to zamiana wadliwego DCEU na woke DC she u typu dziecinny Shazam, BoP zatrudnianie Gunna The SS, Peacemaker i zgwałcony Vigilante chociaż dla mnie miał większy potencjał niż JL, GL
w końcu woke Flash, Batgirl podwieszanie pod Batmany Burtona czyli kolejna katastrofa.
Jest Joker, The Batman czyli filmowe DC Black Label multiverse i szansa dla postaci typu Vigilante, Renee Montoya, Cassandra Cain i inni o ile tego nie skopią

Choroba jak widzę postępuje.

Naprawdę nie można temu człowiekowi wlepić jakiegoś bana albo chociaż wyciszyć? Przecież on pod każdym newsem pisze dokładnie o tym samym. Chłop naprawdę myśli, że on ma jakikolwiek głos w sprawie oceniania nowych produkcji.

Nowe produkcje w większości słabizna na czele z M she U, Dc she U
Nie tylko ja tak sądzę ale cóż kino rozrywkowe 21 wieku upada tak jak USA

Jesteś toksyczną osobą, seksistą i w dodatku bardzo mocno nie rozumiesz ze różni ludzie mają różny gust, twoje spamowanie nic tu nie zmieni, panie EMO.

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):