We wtorek 17 stycznia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN – ONE BAD DAY: BANE #1
  Bane złamał Nietoperza — jest jednym z niewielu złoczyńców, którzy naprawdę pokonali Mrocznego Rycerza — ale czy to wszystko, czego kiedykolwiek dokonał? Dziesięciolecia od teraz Bane jest wypalonym zapaśnikiem, który na nowo przeżywa swoje dni chwały na ringu, pokonując każdego dnia kogoś przebranego za Batmana. Ale kiedy odkryje, że na świecie istnieje nowe źródło Venomu, zrobi wszystko, co w jego mocy, aby na dobre zamknąć placówkę, z której pochodzi, i upewnić się, że nikt nie zażyje trucizny, która zrujnowała mu życie. Epicka saga rozgrywająca się przez całe życie Bane’a, rozwijająca nadzieje, marzenia, żale i niepowodzenia jednego z najbardziej legendarnych złoczyńców DC, stworzona przez kultowy zespół kreatywny Joshuę Williamsona (Dark Crisis on Infinite Earths, The Flash) i Howarda Portera (The Flash, Justice League).
 • BATGIRLS #14
  To specjalny, niemy numer “Batgirls”, w którym Cassandra Cain opłakuje swoją najlepszą przyjaciółkę, Steph Brown Batgirl, porwaną przez jej własnego tatę! Jeśli Cass nie będzie działać szybko, może stracić Steph na zawsze… więc dobrze, że ma jedną wskazówkę na temat tego, dokąd Cluemaster mógł zabrać Steph, kiedy Cass wciąż była zamieniona z nią ciałem…
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #11
  Saga Boy Thundera dobiega końca, gdy Batman, Superman i Tytani gorączkowo próbują ocalić swojego krnąbrnego podopieczna! Wybory, jakich Mroczny Rycerz i Człowiek ze Stali dokonają w tym momencie, wpłyną na przyszłość, jaką znamy, ponieważ sekretna tożsamość tego niezwykle potężnego ostatniego syna – kogoś, kogo fani DC znali od dziesięcioleci – w końcu zostaje ujawniona!
 • BATMAN: FORTRESS #8
  Ostateczna bitwa o Ziemię jest na wyciągnięcie ręki, a World’s Finest znów są razem! Ale jaki mroczny związek łączy Supermana z odwiedzającymi kosmitami i jak jego sekrety na zawsze zmienią Batmana i Ziemię?
 • GCPD: THE BLUE WALL #4
  Funkcjonariusz Danny Ortega zawsze był w czołówce swojej klasy w akademii – ale nic nie mogło go przygotować na to, jak naprawdę jest być gliną w Gotham City. Ortega jest gotów dokonać dramatycznego wyboru w sprawie swojej przyszłości w policji… dopóki jeden traumatyczny incydent na ulicach Gotham nie zmieni wszystkiego.
 • NIGHTWING #100
  Dołącz do nas z wielkimi uśmiechami i jeszcze większymi uroczystościami, gdy Nightwing dobija do 100. numeru! Dopinguj, jak daleko zaszliśmy, patrząc przez dziesięciolecia na to, co uczyniło Nightwinga ukochanym bohaterem. Czy jest lepszy sposób na świętowanie niż ze znajomymi przyjaciółmi i artystami? Następnie, gdy Heartless tworzy kryjówkę w sercu Blüdhaven, by przejąć tron Blockbustera, Nightwing pójdzie w ich ślady, tworząc własną kwaterę główną… oczywiście z pomocą kilku przyjaciół, którzy pomogli mu stać się tym kim teraz jest!
 • TITANS UNITED: BLOODPACT #5
 • BATMAN: URBAN LEGENDS VOL. 4

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
9
minut
4
5
sekund
4
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):