Już w czerwcu Micheal Keaton powróci jako Batman w filmie “The Flash” i Hot Toys postanowiło uczcić te wydarzenie wypuszczając nowe wersje klasycznych figurek powstałych w oparciu o film Tima Burtona. Na fanów czeka Batman (1989) – Batman 1/6th Scale Collectible Figure (dostępna również w wersji deluxe) oraz Batman (1989) – Batmobile 1/6th scale Collectible Figure.

Figurka Batmana będzie mierzyła prawie 30 cm i wiernie odwzorowuje wygląd Michaela Ketona. Nowo zaprojektowany kostium Batmana imituje wygląd materiału. Nie zabrakło różnych gadżetów, w tym wyrzutni haków, batarangu z liną, kulek dymnych, czy pilota do Batmobila. Wersja Deluxe zawiera bardzo szczegółową dioramę, przedstawiającą fragment zrujnowanego dachu kościoła z obracaną rzeźbioną statuą, a także kamienie o niesamowitej teksturze i szczegółach, co pozwoli fanom ponownie odtworzyć scenę z Batmanem stojącym na krawędzi dachu.

Batmobil ma prawie 100 cm długości. Zawiera liczną ilość detali, takich jak rozsuwany dach; przednie i tylne światła, silnik odrzutowy i deskę rozdzielcza z funkcją podświetlania LED; obrotowe koła; gadżety, w tym m.in. boczne wyrzutnie dysków , karabiny maszynowe, haki z liną oraz obrotową podstawę do odtworzenia sceny w Jaskini Batmana.

Figurka Batmana i Batmobila trafią do sprzedaży między drugim a trzecim kwartałem 2024 roku. Koszt figurki Batmana to 279 dolarów (wersja deluxe – $345), za Batmobil trzeba będzie zapłacić 715 dolarów.

Źródło: Hot Toys (1, 2)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
0
minut
1
2
sekund
5
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):