W serialu “Gotham Knights” gościnnie wystąpi Veronica Cartwright (“Alien”, “The Birds”, “Invasion of the Body Snatchers”). Aktorka wcieli się w Eunice Harmon, która po raz pierwszy pojawi się w 4. odcinku, a później powróci w 7. odcinku.

Na pierwszy rzut oka Eunice Harmon może wydawać się słodką starszą panią, która przeżywa swoje ostatnia lata w domu opieki. Ale ta babcina powierzchowność maskuje znacznie ciemniejszą stronę, która skrywa złowrogie sekrety i ma powiązania ze złem, które nęka Gotham od ponad wieku.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Veronica jest częścią Gotham Knights. Weteranka niektórych z najbardziej przerażających filmów, jakie kiedykolwiek nakręcono – “Obcy”, “Inwazja porywaczy ciał” z 1978 roku” i “Ptaki” Hitchcocka – Veronica wnosi do roli Eunice Harmon wyjątkowo mrożące krew w żyłach poczucie zagrożenia w niepozornej formie. Postać Eunice pierwotnie miał być jednorazowy, ale występ Veroniki tak nas zachwycił, że wiedzieliśmy, że musi powrócić” – powiedzieli producenci Chad Fiveash, James Stoteraux i Natalie Abrams.

Premiera “Gotham Knights” 14 marca.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
3
minut
0
6
sekund
4
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):