1 lutego do sprzedaży trafił 39. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów “Superman: Na cztery pory roku” w cenie 44,99 zł (w prenumeracie 39,99 zł). Kolejny komiks związany z Batmanem – “Liga Sprawiedliwości: Końce i początki” – będzie można kupić 1 marca.

Przez ponad dwie dekady Jeph Loeb i Tim Sale tworzyli jedne z najbardziej znaczących i zapadających w pamięć komiksów o superbohaterach, jakie pojawiły się na rynku – od opowieści “Challengers of the Unknown” i “Batman. Długie Halloween” po “Daredevil. Żółty” i “Kobieta-Kot. Rzymskie wakacje”. Wśród wielu dzieł, które wspólnie stworzyli, powstały w 1998 r. “Superman. Na cztery pory roku” stanowi niekwestionowaną perełkę, przepięknie przedstawioną historię będącą nostalgicznym powrotem do wczesnych dni Człowieka ze Stali, oglądanych z punktu widzenia jego najbliższych. Prócz wstępu i eseju na temat twórczej współpracy pomiędzy Loebem i Sale’em oraz ich pracy nad Supermanem w tym tomie znajdziecie również trzy dodatkowe opowieści o Człowieku ze Stali.

Autorzy: Jeph Loeb
Rysunki: Tim Sale

Liczba stron: 216

Tom zawiera: Superman For All Seasons #1–4; ‘When Clark Met Bruce’ z Superman/Batman Secret Files 2003; ‘Prom Night’ z Solo #1; ‘Sam’s Story’ z Superman/Batman #26

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
9
minut
2
0
sekund
1
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):