Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z animowanego filmu “Batman: The Doom That Came to Gotham” inspirowanego powieścią graficzną z 2001 roku autorstwa autorstwa Mike’a Mignoli, Richarda Pace’a i Troya Nixeya.

Przygotowując się do walki z siłami nadprzyrodzonymi, Batman zwraca się do swojej mistycznej sojuszniczki – Oracle – o pomoc w przygotowaniach do bitwy w kluczowej scenie filmu “Batman: The Doom That Came To Gotham”. David Giuntoli (Grimm, A Million Little Things) i Gideon Adlon (Pacific Rim: The Black) użyczają głosów odpowiednio Batmanowi i elseworldowej Oracle.

Bruce Wayne i jego podopieczni zatrzymują się po raz ostatni podczas 20-letniej podróży — w zamarzniętym obozowisku profesora Cobblepota — w jednej ze scen otwierających film “Batman: The Doom That Came to Gotham”. David Giuntoli (Grimm, A Million Little Things) wciela się w Bruce’a Wayne’a, Jason Marsden (Young Justice, A Goofy Movie) w Dicka Graysona, a Karan Brar (Jessie, seria Diary of a Wimpy Kid) udziela głosu elseworldowej wersji Jasona Todda, Sanjay „Jay” Tawde.

Bruce Wayne, Kai Li Cain i James Gordon stoją nad grobem, zastanawiając się nad kolejnym ruchem podczas jednego z bardziej ponurych momentów filmu “Batman: The Doom That Came To Gotham”. David Giuntoli (Grimm, A Million Little Things) ponownie po “Batman: Soul of the Dragon”, użycza głosu Bruce’owi Wayne’owi i Mrocznemu Rycerzowi, podczas gdy Tati Gabrielle (Kaleidoscope, Chilling Adventures of Sabrina, Uncharted) użycza głosu Kai Li Cain – elseworldowej interpretacji Cassandry Cain – a wieloletni weteran filmów animowanych DC, John DiMaggio (Futurama, Anne Rice’s Interview with the Vampire) gra Jamesa Gordona.

Wielki triumwirat Gotham City, w skład którego wchodzą Bruce Wayne, Oliver Queen i Harvey Dent, spotyka się na kolacji zorganizowanej przez słynnego łucznika, gdy akcja zaczyna się rozkręcać w “Batman: The Doom That Came To Gotham”. Głosów Wayne’owi, Queenowi i Dentowi użyczają David Giuntol (Grimm, A Million Little Things), Christopher Gorham (The Lincoln Lawyer, Insatiable) i Patrick Fabian (Better Call Saul).

Premiera “Batman: The Doom That Came to Gotham” w USA w wersji cyfrowej oraz na nośnikach fizycznych 28 marca 2023 roku.

Źródło: Batman on Film

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
3
6
sekund
5
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):