„The Flash”: anatomia sceny z niemowlakami

|

autor:

|

kategorie: ,

W nowym materiale reżyser „The FLash” Andy Muschietti wyjaśnia, jak powstała scena z niemowlakami z początku filmu, która wystawia na próbę umiejętności Flasha.

Muschietti, zdradził że pierwotnie w scenariuszu była scena z wulkanem, ale chciał podnieść stawkę. „Chciałem przetestować jego supermoce” — powiedział Muschietti — „i zarazem wyjaśnić, że nawet jeśli jesteś najszybszym żyjącym człowiekiem, to możesz mieć problemy z ratowaniem różnych ludzi w tym samym czasie”.

W rozmowie z Gizmodo reżyser wyjaśnił dlaczego zdecydował się tak pokazać scenę z niemowlakami, która wśród widzów wzbudza kontrowersje.

„Widzimy tę sekwencję z perspektywy Flasha. Wszystko co dotyczy świateł i tekstur jest tu zniekształcone. Wkraczamy w ten „wodny świat”, widziany z perspektywy Barry’ego. Tak to zaplanowano, więc jeśli wydaje ci się to trochę dziwne, to było to zamierzone.”



dni
7
4
4
godzin
2
0
minut
3
3
sekund
5
8

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman Noir Eduardo Risso" – 24 września 2025
  • "All Star Batman i Robin. Cudowny Chłopiec" – 24 września 2025
  • "Batman Arkham. Pingwin" – 24 września 2025
  • "Joker: Zemsta" (WKDCBiZ) – 24 września 2025
  • "Batman: Sekta" (WKDCBiZ) – 08 października 2025

Kalendarium

  • 65 lat(a) temu urodził się Mike Mignola, scenarzysta i rysownik komiksowy m.in. Gotham by Gaslight

Sonda

Najlepsza okładka Norma Breyfogle’a?











Zobacz wyniki