We wtorek 27 czerwca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • THE RIDDLER: YEAR ONE #5
  Przedostatni numer tej przebojowej miniserii zawiera niezwykłą zmianę formatu, ponieważ Edward Nashton konstruuje swój główny plan pokonania skorumpowanych urzędników i przestępców Gotham City na łamach swojego dziennika. W miarę jak jego umysł pogrąża się coraz głębiej i głębiej, jego pisanie staje się coraz bardziej niezrównoważone. Jak może nadal pracować w księgowości w ciągu dnia, jednocześnie wpadając w coraz większą wściekłość na to, co odkrył?
  Jak pokazano w filmie “The Batman”, Edward wypełnia tysiące stron swoimi tyradami. Tutaj mamy wgląd w coś, co nigdy nie miało być zobaczone oraz umysł równie błyskotliwy i niezrównoważony. Pod koniec nastąpi punkt zwrotny i największe zagrożenie Gotham zbliży się o krok do uwolnienia. Aktor Paul Dano (The Batman) i artysta Stevan Subic kontynuują origin Riddlera, prowadząc do jego pojawienia się w epickim filmie Matta Reevesa.
 • BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE SEASON THREE #6
  Przestępczość w Gotham City jest na najniższym poziomie w historii, a wszyscy główni super-złoczyńcy siedzą za kratkami. Gdy miasto wreszcie się uspokoi, misja Batmana może wreszcie dobiec końca. Ale kiedy Ra’s al Ghul i jego córka Talia pojawiają się z propozycją, Bruce jest zmuszony określić, jaka będzie przyszłość Batmana!
 • BATMAN: THE BRAVE AND THE BOLD #2
  Tik, tik, tik zegar tyka, gdy Gotham City przygotowuje się do kolejnego szokującego morderstwa z rąk Jokera! Brutalna i przerażająca opowieść o pierwszym spotkaniu Jokera i Batmana toczy się dalej, gdy Tom King i Mitch Gerads po raz kolejny przedstawiają szokującą, krwawą opowieść!
  Stormwatch ściga się, by znaleźć starożytny miecz, który od dawna jest zakopany w najciemniejszych głębinach oceanu. Miecz niewypowiedzianej zgrozy, zdolny do zniszczenia całych cywilizacji. Ale może już być za późno: grupa wygnanych Xebelów znalazła ostrze i jest zdeterminowana, by rzucić ludzkość na kolana. Dla jednego członka Stormwatch to może być koniec.
  Joëlle Jones (Catwoman, Wonder Girl) wręcza czytelnikom historię Black & White o bliznach Batmana, zarówno dosłownych, jak i psychologicznych, o najcięższych walkach i najgłębszych ranach Mrocznego Rycerza.
  W drugiej części „Order of the Black Lamp” scenarzysty Christophera Cantwella (Briar, Iron Man) i rysownika Javiera Rodrigueza (Defenders, Daredevil), Superman używa tajemniczego pierścienia dekodera, aby odkryć miejsce z szokującym powiązaniem z jego przeszłością!
 • DC RWBY #5
 • DETECTIVE COMICS #1073
  Gdzie jest wola, jest i sposób. A dla Bruce’a tą wolą jest Batman… bo mity nie krwawią, prawda? Cóż, Batman, aby się tego dowiedzieć, ostatkiem sił, jakie posiada, będzie musiał przetestować tę teorię z Orghamami, walcząc z trzema potężnymi obrońcami Prince Arzena. Nadzieja nie jest jednak stracona, ponieważ Jim Gordon i Sorrow pędzą przez Gotham, by pomóc Batmanowi, zanim będzie za późno i zostanie w nim umieszczony demon Azmer…
 • HARLEY QUINN #31
 • TIM DRAKE: ROBIN #10
  Robin i Batwoman są uwięzieni w legowisku Potworów Chaosu! Czy będą w stanie uciec bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym?
 • BATMAN #135 Second Printing – Cover by Jorge Jimenez
 • ABSOLUTE BATMAN THREE JOKERS HC (MR)
 • BATMAN DETECTIVE COMICS (2021) TP VOL 02 FEAR STATE
 • DARK CRISIS ON INFINITE EARTHS HC
 • DARK CRISIS WORLDS WITHOUT A JUSTICE LEAGUE HC
 • NIGHTWING (2021) HC VOL 03 THE BATTLE FOR BLUDHAVENS HEART
 • TALES FROM DARK CRISIS HC

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
9
minut
1
4
sekund
3
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):