We wtorek 25 lipca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN BEYOND: NEO-GOTHIC #1
  Terry McGinnis pokonał złe A.I. kontrolujące Neo-Gotham i upewnił się, że jest jedynym prawdziwym Batmanem, ale jego następna bitwa zaprowadzi go do pozostałości Starego Gotham. Dzieci giną i są pochłaniane przez stare zgliszcza miasta. Batman Beyond będzie musiał zejść do podziemia, prowadzony przez tajemniczego Kyle the Catbo, aby odnaleźć dzieci i stawić czoła zakopanym grzechom miasta. Co się stało z zielenią miasta? Co się stało z magią? I jacy złoczyńcy nigdy nie opuścili Starego Gotham?
 • BATMAN: THE AUDIO ADVENTURES #7
 • BATMAN: THE BRAVE AND THE BOLD #3
  Horror trwa. W walce pomiędzy Batmanem a jego najbardziej śmiercionośnym wrogiem, Joker wyszedł na wierzch, śmiejąc się z opuchniętej, zakrwawionej twarzy Batmana. Teraz czas na rundę drugą. Bruce właśnie nauczył się nigdy nie lekceważyć siły człowieka, który nie ma nic do stracenia – czas, aby Joker nauczył się tego samego. Wielokrotnie nagradzani twórcy “One Bad Day: Riddler” kontynuują swoją brutalną epopeję!
  „No More Kings” trwa dalej , gdy Stormwatch włamuje się do S.T.A.R. Labs by odzyskać Malware, żywy komputer zainfekowany wirusem, który, jeśli zostanie użyty jako broń, może spowodować globalny chaos i całkowite załamanie światowej infrastruktury technologicznej. Jeden mały błąd i Stormwatch może zrobić dokładnie to, czemu próbują zapobiec: wypuścić złośliwe oprogramowanie na świat!
  W zakończeniu “The Order of the Black Lamp” Christophera Cantwella (Briar, Iron Man) i Javiera Rodrígueza (Dead Boy Detectives, Daredevil) Superman łączy siły z osobą, o której nigdy nie sądził, że zobaczy ponownie, kiedy tajemnice skretne miejsce, do którego doprowadzono Człowieka ze Stali, zostaje ujawnione! W numerze także historia Batman: Black & White autorstwa Collina Kelly’ego, Jacksona Lanzinga i Jorge Moliny przenosi nas do innego Gotham City, gdzie Batman jest młodym, aroganckim łowcą potworów, który ma zostać upokorzony przez legion nietoperzy!
 • DC RWBY #6
  Drużyna RWBY wraca do Gotham z planem pomocy Batmanowi w odbiciu Arkham Asylum i odesłaniu Grimma z powrotem do Remnant. Ale ponieważ czas ucieka, a fuzja światów zbliża się wielkimi krokami, dziewczyny muszą stawić czoła skorumpowanemu Mrocznemu Rycerzowi, aby ocalić oba światy przed zniszczeniem!
 • KNIGHT TERRORS #2
  Wesley Dodds (Sandman), łączą siły z Batmanem i Deadmanem, aby odkryć jedną ze swoich najstarszych spraw, która prześladowała go do dnia, w którym umarł. Trio kieruje się w stronę Nightmare Stone, ale Insomnia wysłał swoją armię, Bezsennych Rycerzy, aby ich dopaść.
 • KNIGHT TERRORS: DETECTIVE COMICS #1
  Jim Gordon natrafia na święty rytuał odprawiany przez trzech uczniów śpiewających wokół zaczarowanego zegara, a jeden z nich ma na sobie robotyczny kostium Batmana, który Jim przywdział wiele lat temu jako Batman — z wyjątkiem tego, że ten metalowy kostium wydaje się być przylutowany bezpośrednio do ciała! Czego te stworzenia chcą od Gotham i dlaczego ich celem jest także córka Jima, Barbara? To musi być sen, prawda?
 • KNIGHT TERRORS: HARLEY QUINN #1
  Harley Quinn trafia do świata wykraczającego poza świat jawy i świat snów w “Knight Terrors: Harley Quinn #1” autorstwa scenarzystki serii “Harley Quinn”, Tini Howard, i rysownika Haydena Shermana (“Detective Comics”). Koszmarny świat Harley to taki, w którym każdy jej wybór tworzy serię nieskończenie falujących bluźnierczych pogłosów. Poza tym Leah Williams i Ben Templesmith pomagają Harley rozwikłać kosmiczny tajemniczy nocny terror w dodatkowej historii!
 • KNIGHT TERRORS: TITANS #1
 • POISON IVY: UNCOVERED #1

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
1
1
sekund
3
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):