We wtorek 4 lipca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

  • KNIGHT TERRORS: BATMAN #1
    Odkąd został Batmanem, Bruce Wayne był stworem nocy. Ale teraz, uwięziony w Krainie Koszmarów, Bruce jest prześladowany przez horror, który stworzył! Czy uda mu się uciec, zanim własne koszmary wciągną go głębiej w ciemność?
  • KNIGHT TERRORS: THE JOKER #1
    Kiedy jesteś Clown Prince of Crime, jaki jest twój koszmar? Praca w biurze od dziewiątej do piątej! Jak Joker poradzi sobie ze spotkaniami, kiedy wystarczyłyby e-maile?! Dlaczego kierownictwo odwołało dzień z dzieckiem w pracy?! Kto będzie chciał pogawędzić przy ekspresie do kawy?! Co Alexis wybierze na lunch?! A kim jest zamaskowany szaleniec terroryzujący nocą Gotham?!
  • KNIGHT TERRORS: POISON IVY #1
    To kolejny absolutnie wspaniały i pogodny dzień w uroczej, małej nowej dzielnicy Pameli Isley. Wszystko i wszyscy tutaj są roześmiani! Nic nigdy nie idzie źle, wszyscy są przyjaciółmi, a co najważniejsze, jest stworzony dla Ivy z mnóstwem miłości. A teraz, Pammy, nie marszcz brwi, nie rób zamieszania i nie martw się — to, że nie tego chciałaś, nie oznacza, że nie będzie ci pasować jak ulał! Zjedz trochę ciasta, kochanie, nie myśl za dużo i po prostu się uśmiechnij.
  • KNIGHT TERRORS: FIRST BLOOD #1
    Kiedy Batman, Superman i Wonder Woman znajdują ciało jednego ze swoich pierwszych wrogów w Hall of Justice. Śledztwo prowadzi ich przez krainę żywych, poza krainę umarłych, do królestwa koszmarów w prost do nowego złoczyńcy zwanego Insomnia, który używa swoich mocy, aby pochłonąć każdego bohatera i złoczyńcę w ich własnych mrocznych i pokręconych koszmarach. Jedynym sposobem na uratowanie świata jest wezwanie na pomoc nietypowego bohatera, Deadmana!
  • BATMAN ONE BAD DAY PENGUIN HC
  • BATMAN ONE BAD DAY TWO-FACE HC
  • BATMAN VS ROBIN HC
  • SWORD OF AZRAEL TP

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
1
7
sekund
1
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):