Forum
Już wkrótce
 • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
 • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
 • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
 • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Galapagos przedstawia:

FLASH

SUPERSZYBKI SUPERHBOHATER POWRACA W NOWYM FILMIE!

JUŻ OD 8 WRZEŚNIA

NA BLU-RAY™ I DVD!

oraz w limitowanej edycji kolekcjonerskiej

4K UHD STEELBOOK

“Flash” to nie tylko kolejna produkcja o superbohaterze – to emocjonująca podróż, która wciągnie widzów od pierwszych minut i nie pozwoli oderwać się od ekranu! Film o członku Ligi Sprawiedliwości już 8 września ukaże się na 4K UHD, Blu-ray™ i DVD!

“Flash” to adaptacja kultowej serii komiksów o Barrym Allenie, który zdobywa zdolność poruszania się z niewyobrażalną szybkością.

Tym razem Barry używa swojej mocy do podróży w czasie, żeby zmienić wydarzenia z przeszłości. Kiedy jednak próbuje ocalić rodzinę, mimowolnie zmienia przyszłość. Barry zostaje więźniem rzeczywistości, w której generał Zod powraca i grozi powszechnym zniszczeniem. W tym świecie nie ma jednak żadnych superbohaterów, do których można by się zwrócić. Chyba że Barry przekona do przerwania emerytury odmienionego Batmana i uratuje uwięzionego Supermana, również nie takiego, jakiego się spodziewa. Jedyną nadzieją Barry’ego na uratowanie świata, w którym przebywa i na powrót do przyszłości, którą zna, pozostaje wyścig o życie. Tylko czy ostateczne poświęcenie wystarczy do przywrócenia dawnego biegu wydarzeń?

Film wyróżnia się nie tylko dynamicznymi scenami akcji, ale także eksploruje emocje i motywy bohaterów. Film stawia pytania o to, jak radzić sobie z ogromnymi mocami, charakterystycznymi dla superbohaterów oraz o konsekwencje, jakie niosą za sobą ich decyzje w walce dobra ze złem. Widzowie są świadkami nie tylko spektakularnych akcji, ale również emocjonalnej podróży bohatera odkrywającego swoją tożsamość i moc.

„Flash” to wyjątkowy film dla miłośników kina akcji, fanów komiksów oraz wszystkich, którzy pragną zanurzyć się w fascynującym świecie mocy i superbohaterów. Film gwarantuje niezapomniane wrażenia, które zostaną na długo w pamięci widzów!

Film nie tylko zgłębia motywy superbohaterskie, ale także zaprasza widzów do niezwykłego uniwersum, w którym równoległe rzeczywistości i alternatywne wersje postaci odgrywają kluczową rolę. To wprowadzenie do wielowymiarowego wszechświata stwarza fascynujące możliwości dla dalszego rozwoju opowieści, między innymi prezentując widzom Batmana w wykonaniu Michaela Keatona – odtwórcę tej roli z kultowego filmu Tima Burtona.

Wydania 4K UHD, Blu-ray z filmem „Flash” zawierają unikalne materiały dodatkowe, takie jak kulisy produkcji, wywiady z obsadą i twórcami oraz wiele innych, które pozwolą fanom wejść jeszcze głębiej w świat filmu.

Dla prawdziwych fanów filmu wydanie 4K UHD będzie dostępne w limitowanej edycji kolekcjonerskiej Steelbook, które dzięki materiałom dodatkowym, najlepszej jakości dźwięku i obrazu, a także specjalnemu wydaniu sprawią, że filmowe doświadczenie stanie się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Flash ukaże się 8 września w wydaniach 4K UHD STEELBOOK, Blu-ray™ i DVD.

dodatki specjalne w WYDANIACH 4K UHD i BLU-RAY™:

 • Film jak powstał Flash
 • Powrót Michaela Keatona do roli Batmana
 • Supergirl
 • Oryginalny rozpisany podcast The Flash: Escape the Midnight Circus

dodatkowo tylko na dyskach 4K UHD:

 • Analiza sceny pościgu
 • Sceny niewykorzystane
 • I wiele więcej

Źródło: informacja prasowa

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy okładka (Dark Age):

Sonda

Najlepszy okładka (Bronze Age):