W sierpniu świat “DC vs. Vampires” powiększy się o nowy elseworld “DC vs. Vampires: World War V”. Pierwszy numer trafi do sprzedaży 14 sierpnia.

Uwielbiany przez fanów zespół scenarzysty Matthew Rosenberga i artysty Otto Schmidta ponownie spotyka się w tej 12-częściowej serii, aby opowiedzieć zupełnie nową historię, rozszerzając fabułę stworzoną w “DC vs. Vampires” i “DC vs. Vampires: All-Out War”.

Jest środek zimy, a wszelkie nadzieje na kruchy rozejm między ludzkimi bohaterami dowodzonymi przez Green Arrowa a armią królowej wampirów Barbary Gordon zostały zniweczone przez Damiana Wayne’a i jego partyzantów. Damian jest jedynym, który walczy z krwiożerczymi hordami, pozostawiając Green Arrowowi wybór: Czy stanie do walki, czy poświęci chłopca w imię pokoju? Ta nowa seria Elseworlds nie tylko będzie opierać się na fascynujących fabułach z poprzedniej serii “DC vs. Vampires”, ale czytelnicy mogą również spodziewać się nowych wersji obecnych superbohaterów DC w tym mrocznym i przerażającym świecie.

Źródło: DC.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
2
9
godzin
2
0
minut
4
1
sekund
3
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):