W sierpniu Catwoman, Harley Quinn i Poison Ivy ponownie połączą siły w specjalnym miesięcznym wydarzeniu. Regularne serie komiksowe “Catwoman”, “Harley Quinn” i “Poison Ivy” zostaną wstrzymane, a w zamian ukaże się czteroczęściowa seria “Gotham City Sirens”.

Minęła ponad dekada, odkąd najbardziej znane przestępczynie z Gotham City zjednoczyły się jako Syreny, a w sierpniu 2024 roku nie obchodzi ich, po której stronie prawa stoją! Po zakończeniu “Gotham City Sirens” wszystkie trzy serie z tytułowymi bohaterkami powrócą we wrześniu.

W “Gotham City Sirens” autorstwa Leah Williams (“Power Girl”; “X-Factor”), Matteo Lolli (“Harley Quinn”; “Deadpool”), Daniel Hillyard (“Plush”, “Vinyl”, “Plastic”) oraz Brandt & Stein (“Harley Quinn: Black + White + Redder”; “The Mighty Captain Marvel”), brutalna i wysoce nielegalna operacja polowania sponsorowana przez napój energetyczny rozpoczyna akcję, zagrażając życiu dzikiej przyrody i mieszkańców Gotham City, a jedynymi, które mogą uratować dzień, jest przestępcze trio Catwoman, Poison Ivy i Harley Quinn! Wracają jako zespół i są gotowe do akcji… po raz pierwszy od lat!

W “Gotham City Sirens” gościnne występy zaliczą White Rabbit i Punchline oraz zadebiutują kowbojscy-pomocnicy znani jako Nasty Boys! Wyciągnijcie ostrogi i kapelusze, bo czas na sezon polowań na himbo na Dzikim Zachodzie dla Gotham City Sirens! Gotham City Sirens mają jaja (dzięki Harley), cielęce spojrzenie (widzimy cię, Ivy) i charakterek (Selina, naturalnie), a może i trochę chrząstki (Bud i Lou biorą też udział!). Jeśli pod koniec tej czterotygodniowej serii nie skandujesz: “Gorące wanny, strzały w głowę i gorące laski, ojej!”, to coś źle robisz!

“Gotham City Sirens #1” trafi do sprzedaży 7 sierpnia, a kolejne numery 14, 21 i 28 sierpnia.

Źródło: DC.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
2
9
godzin
2
0
minut
5
2
sekund
2
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):