Za kulisami „Injustice: Gods Among Us”

|

autor:

|

kategorie: ,

NetherRealm Studios odpowiedzialne za grę „Injustice: Gods Among Us” udostępniło specjalny materiał w którym wyjaśniają m.in. w czym ich najnowsza gra, różni się od i poprzednich dokonań w tym serii „Mortal Kombat” i jak poprawiony został system walk.

Fani Jokera powinni zwrócić szczególną uwagę na końcówkę poniższego materiału video.



Akcja “Injustice: Gods Among Us” rozgrywać się będzie w świecie, w którym granice pomiędzy dobrem i złem zacierają się, a gracze wcielić się będą mogli w bohaterów i złoczyńców, którzy stoczą ze sobą iście epickie bitwy. Walczyć ze sobą będą tacy bohaterowie jak: Batman, Harley Quinn, Solomon Grundy, Superman, Flash i Wonder Woman.

Gra trafi do sprzedaży w kwietniu 2013 na Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U.



dni
6
9
1
godzin
2
3
minut
5
7
sekund
5
1

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman. Ziemia niczyja. Ostatnia gra. Tom 7" – 12 listopada 2025
  • "Red Hood. Outlaws. Tom 3" – 12 listopada 2025
  • "Superman kontra Lobo" – 26 listopada 2025
  • "Batman. Zabójczy żart" – 26 listopada 2025
  • "Batman: Uśmiechnięte ryby i inne opowieści" (WKDCBiZ) – 03 grudnia 2025

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepszy filmowy Batmobil?








Zobacz wyniki