Koniec „Young Justice”

|

autor:

|

kategorie: ,

"Young Justice: Invasion"Długie przerwy w emisji takich seriali jak „Green Lantern: The Animated Series”, czy „Young Justice” wywoływały wśród fanów niepokój o dalszy los ich produkcji. Gdy oba wróciły na stałe na antenę amerykańskiego Cartoon Network wszystko wróciło do normy. Czyżby?

Amerykański Cartoon Network opublikował w sieci informację prasową za pośrednictwem różnych serwisów o nowej ramówce swojego kanału na rok 2013.  Wśród tytułów bloku DC Nation znajdują się „Beware the Batman” oraz „Teen Titans Go” lecz brakuje animacji o Zielonej Latarni i grupie młodych bohaterów. Wątpliwości rozwiał jeden z twórców „Green Lantern: The Animated Series” pisząc na Twitterze, że oba seriale zostały anulowane i dopiero po ogłoszeniu ramówki mógł o tym publicznie napisać.

Fani w wielu serwisach społecznościowych wyrażają swoje niezadowolenie i oburzenie decyzją o anulowanie seriali. Powstają już petycje skierowane do Cartoon Network. Jeśli stacja pozostanie obojętna wobec opinii swoich widzów, „Young Justice” zakończy się w 20 odcinku drugiego sezonu.

Źródło: Newsrama.com



2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Cringer
13 lat temu

Nie wiem czy ta petycja coś zmieni, ale dopisałem się do niej.

Maciek
13 lat temu

Szkoda jedyne dobre kreskówki z dzisiejszych czasów idą w odstawkę najpierw Avengers teraz Young Justice

dni
7
4
godzin
0
1
minut
5
4
sekund
0
7
dni
5
5
7
godzin
0
1
minut
5
4
sekund
0
7

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026
  • "Red Hood: Outlaws, Tom 5" – 12 sierpnia 2026
  • "Absolute Batman, Tom 1: Zoo" – 26 sierpnia 2026
  • "Batman/Superman. World’s Finest, Tom 6: Niemożliwe" – 26 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 26 lat(a) temu zmarł Lewis Wilson, odtwórca roli Batmana w serialu z 1943 roku