Ben McKenzieBen McKenzie – James Gordon, były gwiazdor footballu w koledżu oraz bohater wojenny, jest pełnym ideałów początkującym detektywem pracującym w Gotham City Open Police Department’s Homicide Squad.

Donal LogueDonal Logue – detektyw Harvey Bullock, szorstki gliniarz, partner i mentor Gordona, który luźno podchodzi do policyjnych procedur, ale odnosi sukcesy… a robi to w starym stylu i z dużym rozmachem.

David MazouzDavid Mazouz – Bruce Wayne, skazany na samotne życie po tragicznym zabójstwie bogatych rodziców. Poważny i uduchowiony młody Bruce polega na radach i ochronie Alfreda Pennywortha i detektywa Jamesa Gordona.

Camren BicondovaCamren Bicondova – Selina Kyle, nastoletnia sierota i wykwalifikowana uliczna złodziejka i kieszonkowiec, która jest niebezpieczna, gdy zostaje przyparta do muru.

Robin Lord TaylorRobin Lord Taylor – Oswald Cobblepot aka Pingwin, mężczyzna o rozumie na miarę mistrza szachowego i moralności szakala. Oswald Cobblepot jest niskiego szczebla psychopatą, pracującym dla gangstera zwanego Fish Mooney, który skrywa swoje sadystyczne żądze władzy pod płaszczem kulturalnego mężczyzny.

Zabryna GuevaraZabryna Guevara – kapitan Essen, szefowa Gordona w GCPD Homicide Squad, która balansuje pomiędzy światem policji i polityki z umiejętnościami godnymi Machiavellego, równocześnie jest jak korporacyjny prawnik i policjantka.

Sean PertweeSean Pertwee – młodsza wersja zaufanego kamerdynera Bruce’a Wayne’a, Alfreda Pennywortha. Twardy jak skała ex-marine ze wschodniego Londynu od lat lojalnie służył Wayne’om i kontynuuje to po ich tragicznej śmierci i zaciekle chroni młodego Bruce’a Wayne’a – chłopca który pewnego dnia zostanie Batmanem. W informacjach dotyczących castingu idealny kandydat do roli został opisany jako młody Micheal Caine.

Erin RichardsErin Richards – Barbara Kean, lekarka z pogotowia ratunkowego i narzeczona Jamesa Gordona, która wspiera swojego przyszłego męża, co nie jest łatwe w tak skorumpowanym mieście jak Gotham.

Jada Pinkett SmithJada Pinkett Smith – Fish Mooney, imponująca, porywcza i notorycznie sadystyczna szefowa światka przestępczego i właścicielka klubu nocnego z uliczną mądrością, charakteryzująca prawie zmysłową zdolnością do czytania ludzi jakby ci byli otwartą książkę i dlatego lepiej z nią nie zadzierać.

Cory Michael SmithCory Michael Smith – Edward Nygma to genialny młody technik kryminalistyczny pracujący dla Gotham PD z zamiłowaniem do mówienia w… raczej enigmatycznym języku. Dociekliwy, ekscentryczny oraz otwarty – ale społecznie nieporadny – chce być lubiany, ale do końca nie wie jak to osiągnąć.

Drew PowellDrew Powell – Butch Gilzean, ambitny zastępca sadystycznej Fish Mooney.

Victor Zsasz w "Gotham"Anthony Carrigan – Victor Zsasz, psychopatyczny specjalista od mokrej roboty na usługach Carmine’a Falcone. Zwinnemu, łysemu i zawsze idealnie ubranemu Victorowi Zsaszowi zazwyczaj towarzyszy kohorta kobiet zabójców. Wraz z każdą nową ofiarą, Zsasz używa żyletki by zrobić na swoim ciele nowe nacięcie, jego ciało pokryte jest więc zapisem jego krwawych dokonań.

Nicholas D'AgostoNicholas D’Agosto – Harvey Dent, czarujący, pełny ideałów, asystent prokuratora okręgowego, którego jedynym zadaniem jest zwalczanie przestępczości i korupcji, która zatruła Gotham. Chociaż pewnego dnia zostanie prokuratorem okręgowym i będzie służyć jako biały rycerz, którego Gotham tak bardzo potrzebuje, Dent daje nam również wgląd w postać ohydnego złoczyńcy którym się stanie – Two-Face’a.

Morena BaccarinMorena Baccarin – dr Leslie Thompkins, utalentowana i oddana swojej pracy lekarka, która przyjaźniła się z rodzicami Bruce’a, Thomasem i Marthą. Jest zdeterminowana, aby wykorzystać swoje umiejętności by pomóc najbardziej potrzebującym osobom w Gotham, co obecnie oznacza pracę w nowo otwartym Arkham Asylum dla obłąkanych przestępców. Oprócz swoich umiejętności medycznych, jej oponowanie w trudnych sytuacjach przyda się, kiedy znajdzie się blisko Jamesa Gordona i wkroczy na coraz bardziej niebezpieczne obszary.

W pozostałych rolach:
Victoria Cartagena jako Renee Montoya
Andrew Stewart Jones jako Crispus Allen
John Doman jako Carmine Falcone

Kalendarium

Forum