| O SERIALU | GALERIA | ODCINKI |


Sezon 1 (2018)

 1. Pilot
  Seria debiutuje wprowadzeniem Alfreda Pennywortha (Jack Bannon), młodego człowieka, który właśnie odszedł z angielskiej służby lotniczej i nie wiedząc co ze sobą począć, stara się założyć firmę ochroniarską.
 2. The Landlord’s Daughter
  Alfred (Jack Bannon) odrzuca ofertę od miliardera Thomasa Wayne’a (Ben Aldridge), i zamiast tego przyjmuje zlecenie, które umieszcza go na celowniku jednej z najbardziej nikczemnej postaci East Endu.
 3. Martha Kane
  Alfred (Jack Bannon) przyjmuje zlecenie od fotoreporterki Marthy Kane (Emma Paetz), które staje się coraz bardziej niebezpieczne.
 4. Lady Penelope
  Alfred (Jack Bannon) i Martha Kane (Emma Paetz) wybierają się pociągiem na wieś, podczas gdy w Londynie dochodzi do tragedii.
 5. Shirley Bassey
  John Ripper przedstawia Alfredowi (Jack Bannon) ofertę; tymczasem los Lorda Harwooda (Jason Flemyng) przybiera dziwny obrót.
 6. Cilla Black
  Martha i Patricia Wayne uczestniczą w rozpustnej imprezie ze słynnym magikiem Aleisterem Crowleyem.
 7. Julie Christie
  Podczas gdy Martha i Thomas rozmawiają z Crowleyem o jego dziwnej imprezie i powrocie Patricii, Alfred i chłopaki wpadają na trop tożsamości poszukiwanego zabójcy.
 8. Sandie Shaw
  Podczas gdy Lord Harwood powraca, aby przejąć kontrolę nad Raven Society, Alfred, Dave Boy i Bazza nawiązują nieprawdopodobny sojusz z siostrami Sykes.
 9. Alma Cogan
 10. Marianne Faithful

Kalendarium

Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"