Bale i Nolan o kręceniu „The Dark Knight Rises” w Nowym Jorku

|

autor:

|

kategorie: ,

W rozmowie z magazynem Empire Christian Bale i Christopher Nolan podzielili się swoją opinią na temat pracy przy „The Dark Knight Rises” w Nowym Jorku.

[quote]”Po prostu to było niemożliwe by zatrzymać tych ludzi”, powiedział Christian Bale o fanach i fotografach, którzy pojawili się na ulicach Nowego Jorku, aby obserwować kręcenie „The Dark Knight Rises” w październiku. „To znaczy, robiliśmy próby tam i to było jak: 'Och, nie mogę walnąć tego faceta, bo to paparazzi, a nie statysta.’”[/quote]

Christopher Nolan odniósł się natomiast do zalet kręcenia na ulicach Nowego Jorku, co w dużej mierze pozwoliło dodać historii realności i niewiarygodnej siły.

Źródło: CBM



dni
1
2
2
godzin
2
1
minut
0
3
sekund
0
7
dni
4
6
5
godzin
2
1
minut
0
3
sekund
0
7

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 6 lat(a) temu zmarł Joel Schumacher, reżyser filmów o Batmanie w latach 1995-1997