Zwiastun promujący wydanie Blu-ray „The Dark Knight Rises”

|

autor:

|

kategorie: , ,

Na kinową premierę „The Dark Knight Rises” widzowie w Polsce musieli dłużej czekać niż amerykanie, ale za to już 28 listopada będziemy mogli kupić wydania Blu-ray i DVD z filmem Nolana podczas gdy w USA fani będą musieli poczekać do 4 grudnia. By umilić ten czas Warner Bros. wypuściło specjalny zwiastun promujący Blu-ray Combo Pack.



4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Zdzichu
13 lat temu

Zwiastun fajny, dynamiczny. Szkoda, że poszli w jakiś dziwny mix muzyczny a naprawdę niezłe akcenty muzyczne związane z filmem spadły gdzieś do lekkiego tła.

kazek
13 lat temu

sorry, że trochę z innej beczki, ale… orientuje się ktoś, czy w tym roku wyjdzie cała trylogia na DVD? (nie chodzi mi o BR, bo to już widziałem, że będzie dostępne) dzięki za info!

kazek
13 lat temu
W odpowiedzi do  Q

na forum BatCave widziałem link do trylogii w jednym z polskich sklepów w wersji BR i stąd właśnie moje pytanie, czy wyjdzie u nas też w DVD… w każdym razie pozostaje tylko czekać i dzięki jeszcze raz za informacje!

dni
7
2
godzin
0
1
minut
3
5
sekund
3
5
dni
5
5
5
godzin
0
1
minut
3
5
sekund
3
5

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026
  • "Red Hood: Outlaws, Tom 5" – 12 sierpnia 2026
  • "Absolute Batman, Tom 1: Zoo" – 26 sierpnia 2026
  • "Batman/Superman. World’s Finest, Tom 6: Niemożliwe" – 26 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 77 lat(a) temu w Batman #49 zadebiutowała postać Szalonego Kapulesznika
  • 62 lat(a) temu urodził się Jim Lee, rysownik komiksów m.in. Batman: Hush
  • 50 lat(a) temu urodził się Will Friedle, aktor użyczający głosu Batmanowi w serialu animowanym Batman Beyond
  • 34 lat(a) temu w Batman: Sword of Azrael #1 zadebiutowała postać Azraela
  • 13 lat(a) temu zmarł Henry Polic II, aktor użyczający głosu Strachowi na Wróble w serialu animowanym Batman: TAS