Oswald Cobblepot pierwszym łotrem, który pojawi się w „Gotham”

|

autor:

|

kategorie: ,

Pingwin z "Batman: Arkham City"Według doniesień El Mayimbe z Latino Review w pilotowym odcinku serialu „Gotham” pojawi się Oswald Cobblepot aka Pingwin i tym samym będzie pierwszym bat-złoczyńcą, który pojawi się w nowym serialu FOXa. Obecnie trwają castingi do roli. Poszukiwany jest aktor w wieku około 25 lat. Nie wiadomo jeszcze czy złoczyńca będzie funkcjonował pod pseudonimem Pingwin.

Wcześniej na małym ekranie w roli Pingwina w serialu „Batman” z lat 60-tych występował Burgess Meredith.

Źródło: El Mayimbe – Twitter



dni
1
1
7
godzin
1
1
minut
1
0
sekund
5
3
dni
4
6
0
godzin
1
1
minut
1
0
sekund
5
3

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 38 lat(a) temu ogłoszono, że Michael Keaton i Jack Nicholson zagrają Batmana i Jokera w Batmanie