„Gotham”: Raul Castillo zagra Eduardo Flamingo

|

autor:

|

kategorie: ,

Do grona licznych złoczyńców, którzy pojawią się w 2. sezonie „Gotham” dołączy Eduardo Flamingo, którego zagra Raul Castillo.

Eduardo Flamingo jest jednym z najbardziej niebezpiecznych zabójców w Gotham. Zabijanie to dla niego nie tylko praca, ale także forma sztuki. Uzbrojony w łańcuch z kolcami i spragniony krwi, zabójca okaże się jednym z najtrudniejszych wrogów detektywa Jima Gordona.

Złoczyńca zadebiutuje w 9. odcinku drugiego sezonu „Gotham”.

Źródło: Variety



dni
1
2
1
godzin
2
1
minut
4
7
sekund
1
0
dni
4
6
4
godzin
2
1
minut
4
7
sekund
1
0

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 84 lat(a) temu w Detective Comics #66 zadebiutowała postać Dwóch-Twarzy
  • 37 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera Batmana
  • 34 lat(a) temu w Detective Comics #647 zadebiutowała postać Stephanie Brown
  • 15 lat(a) temu zmarł Eugene Jules Colan, rysownik, który pracował przy komiksach z Batmanem w latach 80-tych