„Hero’s Theme” z „Justice League” autorstwa Danny’ego Elfmana

|

autor:

|

kategorie: , ,

Oficjalnie udostępniony został utwór „Hero’s Theme” skomponowany przez Danny’ego Elfmana na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu „Justice League”.

Znana jest również pełna lista utworów z soundtracku (co można uznać za spoiler):

SPOILER!

POKAŻ SPOILER

Źródło: EW



2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Plastic
8 lat temu

Świetny utwór. Wyraźne nawiązania do Batmana z 1989 roku, momentami też jakbym słyszał cień motywu trylogii Nolana. Przejście 1:33 do 1:35 zabrzmiało jak z oryginalnego Star Wars. Generalnie bardzo pozytywnie. Nie przeszkadzają mi nawiązania, nie są nachalne ani zbyt oczywiste.

MorriS
8 lat temu

Popieram przedmówce Plastic DANNY ELFMAN to jeden z najlepszych kompozytorów EVER i genialny mroczny muzyk THE BEST MUZA 😀 I LIKE IT !!! 😯

dni
5
4
6
godzin
1
3
minut
0
8
sekund
3
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Bat-Man: Pierwszy rycerz" – 08 kwietnia 2026
  • "DC kontra Wampiry" – 08 kwietnia 2026
  • "Batman/Superman: World's Finest, Tom 5: Tajne początki" – 22 kwietnia 2026
  • "Władza absolutna, Tom 2: Ruch oporu" – 22 kwietnia 2026
  • "Batman: Powrót Mrocznego Rycerza (DC Compact)" – 06 maja 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#101-120)










Zobacz wyniki