Jaka misja czeka bohaterów w „The Suicide Squad”?

|

autor:

|

kategorie: ,

Kolejne doniesienia dotycząca „The Suicide Squad” sugerują na jaką misję wyśle swoich bohaterów reżyser James Gunn. Jeśli w składzie drużyny mają się znaleźć m.in. Ratcatcher, King Shark, czy Polka-Dot Man to nawet z Deadshotem jako przywódcą nie jest to ekipa, która miałaby zmierzyć się z jakimś najeźdźcą nie z tego świata.

Według nowych plotek drużyna ma się udać z misją na Bliski Wschód, aby powstrzymać drużynę międzynarodowych terrorystów Onslaught i przeniknąć do ich siedziby w Qurac. Te informacje pokrywałyby się z wcześniejszymi plotkami, że scenariusz Gunna w dużej mierze czerpie z komiksów z lat 80-tych.

Wspomina się również, że w filmie ma pojawić się Killer Frost, ale nie jest to pewne. Tak samo jak powrót Ricka Flaga, w którego wcielił się Joel Kinnaman.

“The Suicide Squad” ma wejść na ekrany kin 6 sierpnia 2021.

Źródło: Discussing Film



dni
7
0
9
godzin
0
8
minut
3
6
sekund
2
0

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Mroczni Rycerze ze Stali. Wojna Trzech Królestw" – 29 października 2025
  • "Nightwing. Upadek Graysona. Tom 4" – 29 października 2025
  • "Liga Sprawiedliwości: Nie ma Sprawiedliwości" (WKDCBiZ) – 05 listopada 2025
  • "Batman. Ziemia niczyja. Ostatnia gra. Tom 7" – 12 listopada 2025
  • "Red Hood. Outlaws. Tom 3" – 12 listopada 2025

Kalendarium

  • 66 lat(a) temu urodził się Ken Watanabe, aktor znany z roli Ra’s al Ghula w filmie Batman Begins
  • 22 lat(a) temu odbyła się premiera DVD Batman: Mystery of the Batwoman

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki