Kolejna okładka Total Film z Jokerem

|

autor:

|

kategorie: , ,

Magazyn Total Film zaprezentował kolejną wersję okładki nowego numeru na której znalazł się Joker.

Nominowany do Oscara Joaquin Phoenix wciela się w tytułową rolę w produkcji Warner Bros. Pictures Joker. Na ekranie partneruje mu laureat Nagrody Akademii Robert De Niro, natomiast za reżyserię odpowiada nominowany do Oscara Todd Phillips, który jest ponadto producentem i współautorem scenariusza do filmu.

Obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru. To oryginalna historia poświęcona wyłącznie temu bohaterowi, która nie została nigdy wcześniej zaprezentowana na dużym ekranie. Przedstawiony przez Phillipsa portret Arthura Flecka (Phoenix), człowieka zepchniętego na margines, to nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.

W pozostałych rolach wystąpili: Zazie Beetz (Deadpool 2), Frances Conroy (serial American Horror Story, serial Hulu Castle Rock), Marc Maron (seriale Maron, GLOW), Bill Camp (Czerwona jaskółka, Gra o wszystko), Glenn Fleshler (seriale Billions, Barry), Shea Whigham (Pierwszy człowiek, Kong: Wyspa Czaszki), Brett Cullen (42 — Prawdziwa historia amerykańskiej legendy, serial serwisu Netflix Narcos), Douglas Hodge (Czerwona jaskółka, serial Dom grozy) oraz Josh Pais (najnowszy obraz Osierocony Brooklyn, W starym, dobrym stylu).

Premiera “Jokera” 4 października 2019 roku.

Źródło: CBM



2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Igor
6 lat temu

Joker staje się bardziej popularny niż Batman. Nie rozumiem tej fascynacji.

kazek
6 lat temu

Ja wiem czy bardziej popularny? Po prostu nie ma obecnie żadnego nowego filmu (poza jednym w produkcji), a BvS i JL nie były jego solowymi, więc temat Gacka trochę „przycichnął”… A obecny „Joker” jedzie na sławie pamiętnej kreacji Ledgera z TDK, nie oszukujmy się. 😉

dni
6
0
0
godzin
1
2
minut
3
4
sekund
0
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Mroczni Rycerze ze Stali: Wszechzima" – 11 lutego 2026
  • "Batman: Detective Comics, Tom 5: Gothamski nokturn: Akt III" – 25 lutego 2026
  • "Batman/Superman: World's Finest, Tom 4: Powrót do świata Kingdom Come" – 25 lutego 2026
  • "Batman: Hush" – 11 marca 2026
  • "Red Hood: Outlaws, Tom 4" – 11 marca 2026

Kalendarium

  • 9 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera DVD Justice League Dark
  • 6 lat(a) temu premiera filmu Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Sonda

Którą figurkę chciałbyś mieć?







Zobacz wyniki