James Gunn ujawnił pełną obsadę „The Suicide Squad”

|

autor:

|

kategorie: ,

James Gunn zamieścił na Twiterze grafikę ujawniającą nazwiska 24 aktorów, którzy wystąpią w „The Suicide Squad”.

Część nazwisk była wcześniej znana, potwierdziły się też ostatnie doniesienia na temat Taiki Waititi, czy Peter Capaldi. W obsadzie znaleźli się również Michael Rooker i Alice Braga oraz John Cena.

Potwierdzono również powrót Margot Robbie (Harley Quinn), Violi Davis (Amanda Waller), Jaia Courtneya (Captain Boomerang), Joela Kinnamana (Rick Flag). Wcześniej ogłoszono, że w filmie wystąpią Idris Elba, David Dastmalchian (Polka-Dot Man) i Daniela Melchior (Ratcatcher).

Cały czas jednak nie wiadomo, w kogo niektórzy aktorzy się wcielą ani czy ich rola nie ograniczy się tylko do użyczenia głosu, tak jak w przypadku Steve’a Agee (King Shark).

Komentarz reżysera „Nie przywiązujcie się zbytnio.” może sugerować, że zgodnie z nazwą drużyny, część bohaterów nie przeżyje.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się 23 września. Premiera “The Suicide Squad” 6 sierpnia 2021 roku.



dni
6
3
5
godzin
1
6
minut
1
6
sekund
1
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman i Joker: Zabójczy duet" (WKDCBiZ) – 14 stycznia 2026
  • "Tytani, Tom 3: Mroczna królowa" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne’ów, Tom 4" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Śmierć w Rodzinie" (WKDCBiZ) – 28 stycznia 2026
  • "Mroczni Rycerze ze Stali: Wszechzima" – 11 lutego 2026

Kalendarium

  • 17 lat(a) temu zmarł Pat Hingle, aktor znany z roli komisarza Gordona w filmach o Batmanie z lat 1989-1997

Sonda

Najlepsza okładka Jima Lee?







Zobacz wyniki