Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Ekipa “The Dark Knight Rises” pracowała ostatnio na stadionie Heinz Field. Jednak to nie mecz drużyny Gotham Rogues, w składzie której nie zabrakło graczy Pittsburgh Steelers: Ben Roethlisberger, Hines Ward, Willie Colon, Maurkice Pouncey, Mike Wallace, Heath Miller, Aaron Smith, Ryan Clark, Troy Polamalu, James Farrior i Casey Hampton, był najważniejszy. Większe wrażenie zrobiły trzy Tumblery oraz Bane, który wygłosił przemowę do mieszkańców Gotham City, która zrobiła niesamowite wrażenie. Według świadków powiedział:
[toggle title_open=”Spoiler” title_closed=”Spoiler” hide=”yes” border=”yes” style=”default”]“Gotham przejmij kontrolę! Przejmijcie kontrolę nad waszym miastem! To… to jest urządzenie waszego wyzwolenia…” (“Gotham, take control! Take control of your city! This, this is the instrument of your liberation…”)

Bane podobno wziął też kogoś na zakładnika. A tajemnicze urządzenie wygląda jak wielka srebrna kula. Według różnych relacji akcent Hardy’ego był brytyjski, albo serbski.[/toggle]

Zdjęcia z planu na stadionie Heinz Field można obejrzeć pod tym adresem.

Źródła: Forum SHH, Pittsburgh Post-Gazette

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Hmm… Osobiście sądzę, że cały news mógłby być potraktowany jako spoiler, nie tylko treść przemowy Bane’a… Przecież obecność Bane’a i Tumblerów na meczu to nic oczywistego. Ktoś jeszcze tak sądzi?

Megaloman, ojej i co to teraz będzie? Koniec świata? Niedługo za spoilery będziecie uważać takie rzeczy jak obecność Batmana w filmie.

Żaden koniec świata, obecność Batmana w filmie to nie spoiler, ale trzech tumblerów i Bane’a na stadionie wraz z opisem czynności – tak. Nie udawaj, że nie rozumiesz różnicy… I nie pisz czegoś w stylu “jak się nie podoba to nie wchodź na stronę”… Pozdro;)

Jak się nie podoba to nie wchodź na stronę.

LOL @ koment Mariusza:D.

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):