W niedzielę kontynuowano zdjęcia do filmu “The Dark Knight Rises” na planie na stadionie Heinz Field. Jednak o ile w sobotę udział w zdjęciach wzięło 10 tys. statystów to w niedziele było ich tylko 700. Większość z nich przebrana była za fanów, a pozostali za fotografów, sprzedawców i businessmanów. Cześć scen kręcono przy użyciu kamer IMAX.
[toggle title_open=”Spoiler” title_closed=”Spoiler” hide=”yes” border=”yes” style=”default”]Głównie kamery IMAX wykorzystano do scen zniszczenia loży VIPów, gdzie prawdopodobnie gościł burmistrz lub inny ważny urzędnik Gotham City. Nie wiadomo jaki spotkał ich los. W scenach udział wzięli też kaskaderzy i mała grupka statystów.
W niedziele na planie ponownie pojawił się Bane i jego najemnicy. Kręcono głównie sceny wyjścia złoczyńcy na boisko, po eksplozji na stadionie.
Podczas zdjęć na stadionie Heinz Field nie zauważono Batmana.
Nakręcone przez fanów filmiki: 1, 2, 3. Natomiast różnorakie zdjęcia z planu można obejrzeć na forum SHH.[/toggle]

Po zakończeniu zdjęć na stadionie Heinz Field wiadomo, że kolejne lokalizacje do których zawita ekipa “The Dark Knight Rises” to: Trinity Cathedral, gdzie kręcone będą sceny m.in. w sali chóru oraz Wabash Tunnel, który na potrzeby zdjęć zostanie zamknięty w środę i czwartek.

Źródła: wpxi.com, trinitycathedralpgh.org, post-gazette.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Fajnie byc statysta nie dosc ze ci placa to jeszcze widzisz jak to wszystko kreca a pozniej film-SZTUKA zapisuje sie do kanonu i Historii Kinematografii w ktorym ty tez brales udzial Nawet jesli siebie nie dojrzysz w filmie to sama swiadomosc ze to mialo miejsce i tam byles TO BEDZIE DOBRY WYBUCHOWY FILM TDKR

aaaa..widzieliście jak statystka Anne Hathaway rozwaliła Batpodem kamere IMAX??
http://www.tmz.com/videos?autoplay=true&mediaKey=8247d2b9-7078-4f4b-ba5d-40146f06e2bb

Co to jest statystka Anne Hathaway? Jeżeli już to dublerka

sory pomyliłem się 😉

już za:
dni
9
6
godzin
1
1
minut
2
3
sekund
3
3
Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
bw_3x07_09 bw_3x07_08 bw_3x07_07 bw_3x07_06 bw_3x07_05 bw_3x07_04