„The Dark Knight Rises” pożegnał się z Pittsburghiem

|

autor:

|

kategorie: ,

Przez ostatnie tygodnie ekipa „The Dark Knight Rises” pracowała w Pittsburghu, a fani na bieżąco zalewani byli nowymi zdjęciami i filmikami z planów. Nadszedł jednak moment w którym zakończono zdjęcia w Pittsburghu. Na pożegnanie, w dzisiejszym numerze Post-Gazette ukazało się cało stronicowe ogłoszenie, od ekipy filmu, wzorowane na plakat „The Dark Knight Rises” z napisem „Dziękujemy Pittsburgh”.

Produkcja „The Dark Knight Rises” przeniesie się teraz do Los Angeles, gdzie od 26 sierpnia ekipa będzie pracować w studiach Warner Bros. Nie zabraknie także zdjęć na ulicach miasta, ale będzie ich znacznie mniej niż w Pittsburghu.

Źródła: post-gazette.com, Batman on Film



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
MorriS
14 lat temu

THANK YOU THE DARK KNIGHT RISES moze jakies dokretki w Amsterdamie jak tak to zapraszam jak nie to Pozdrawiam 🙂 xxx

dni
1
1
7
godzin
1
8
minut
4
0
sekund
2
6
dni
4
6
0
godzin
1
8
minut
4
0
sekund
2
6

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 38 lat(a) temu ogłoszono, że Michael Keaton i Jack Nicholson zagrają Batmana i Jokera w Batmanie