Przykra informacja dla fanów filmów o Batmanie. Według najnowszych informacji “The Dark Knight Rises” trafi do kin w Polsce 27 lipca przyszłego roku, czyli tydzień po swojej amerykańskiej premierze. W ten sposób 20 lipca na ekranach polskich kin nie dojdzie do starcia pomiędzy premierami najnowszych filmów w reżyserii Christophera Nolana i Ridleya Scotta. Szkoda, że zdecydowano się na opóźnienie premiery “The Dark Knight Rises”, w przypadku kiedy “Prometeusz” i tak trafia do polskich kin grubo ponad miesiąc po amerykańskiej premierze.

Źródło: Stopklatka.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ehhh, komuś tu się należy mocny wpi***ol.

Za co? Bo nie chcą stracić pieniędzy? No faktycznie, nic tylko obić. W**dol to się należy dystrybutorowi “Prometeusza”, bo to przez opóźnienie jego premiery przesunięto premierę TDKR.

A to frajerzy.

Cholera jasna, “Prometeusz” to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich lat i dobrze, że nie zdecydowano się na bezpośrednią konfrontację, będąc pewnym ograniczenia zysków. Tym lepiej, że “Prometeusza” z pewnością obejrzę w dniu premiery, a “TDKR” obejrzę pewnie w kinie kilka razy. Dzięki opóźnieniu mogę to sobie rozłożyć w czasie 😛

Od początku wiedziałem, że tak będzie. Poczekajmy, a jeszcze trochę przesuną… 😛

Takie rzeczy tylko w Polsce!

Ja bym poszedł na oba filmy, no ale jest to jak najbardziej rozsądny ruch. batman i tak mało zarabia w Polsce więc konfrontacja z Prometeuszem mogłaby by być zgubna. Szkoda tylko, że film Scotta jest opóźniony o miesiąc, też nie mogę się go doczekać. Taka piątka aktorów jak tam rzadko się zdarza: Rapace, Elba, Fassbender, Theron i Pearce!

Tez wkurzony jestem ale chociaz czas plynie nieublagalnie szybko i jest wzgledny To ani sie obejrzymy a juz bedziemy miec oba zapewne ekstra filmy na DVD i BLU -RAY ale magia kina to podstawa Zatem oby sprawnie to wszystko poszlo OBCY I BATMAN ad.2012 swienie bedzie i jescze The Hobbit i Total Recall etc itp itd.

za
dni
1
3
7
godzin
1
3
minut
0
1
sekund
4
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):