Video: Joseph Gordon-Levitt na planie „The Dark Knight Rises”

|

autor:

|

kategorie: , ,

W sieci dostępne są już filmiki (możliwe spoilery) z wczorajszych prac na planie „The Dark Knight Rises” w Pittsburghu. Dokładnie widać na nich Josepha Gordona-Levitta, który w filmie wciela się w rolę policjanta Johna Blake’a.
Na pierwszym filmiku z planu widać jak Joseph Gordon-Levitt przechodzi przez zaśnieżoną ulicę z prawdopodobnie kanistrem benzyny po tym jak przejeżdża prototyp Tumblera. Według relacji fanów postać grana przez aktora wchodzi do sierocińca. Na pozostałych filmikach widać natomiast prototyp Tumblera oraz wojskowy pojazd – Heavy Expanded Mobility Tactical Truck.






2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Adriann
14 lat temu

Jednak nie będzie Jokera:<

MorriS
14 lat temu

To wiadomo ze JOKER nie powroci sam Nolan o tym mowil Ale tyle TUMBLEROW w miescie i zmiana pogody scenografia jak z BATMAN RETURNS Burtona Bedzie Chaos w Gotham Dlatego WHY SO SERIOUS ? HA HA HA BATFANI

dni
1
2
9
godzin
0
4
minut
0
1
sekund
5
7
dni
4
7
2
godzin
0
4
minut
0
1
sekund
5
7

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Nowe Gotham, Tom 1" – 17 czerwca 2026
  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 86 lat(a) temu urodził się Aron Kincaid, aktor użyczający głosu Killer Crocowi w serialu animowanym Batman TAS
  • 85 lat(a) temu urodził się Neal Adams, rysownik komiksów z Batmanem
  • 51 lat(a) temu zmarł William Austin, odtwórca roli Alfreda w serialu z 1943 roku
  • 21 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera Batman Begins