Powrót Batman Przyszłości oraz… Norma Breyfogla!

|

autor:

|

kategorie:

Fani serii opowiadającej o animowanym uniwersum Batmana Przyszłości nareszcie dostaną kontynuację przygód obrońcy futurystycznego Gotham. W lutym następnego roku wystartuje cyfrowa, tygodniowa seria „Batman Beyond Unlimited„, która raz w miesiącu będzie wydawana w wersji zebranej i papierowej składającej się z 48 stron. Najciekawsza informacja wiąże się jednak z tym, iż rysunkami do historii autorstwa Adama Beechama zajmie się nie kto inny jak sam Norm Breyfogle, który najwyraźniej powrócił na stałe do DC Comics po wielu latach nieobecności. W „Batman Beyond Unlimited” zobaczymy zmagania Terry’ego oraz Bruce’a z Jokerzami oraz powrót starego wroga.

Równolegle wystartuje również seria „Justice League Beyond” działająca na takiej samej zasadzie. Ligą z przyszłości zajmie się natomiast Dustin Nguyen oraz Derek Fridolf.

Źródło: Blog DC Comics



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Roy_v_beck
14 lat temu

Zaiste ciekawe, aczkolwiek bardziej się napalam na Justice League. Wiem, że Beecham ma nieco przesadzoną narrację, a na rysunkach Breyfogle’a się już niedawno zawiodłem. Cieszę się, że Nguyen wraca do rysowania i to świata, który na pewno pasuje do jego stylu.

dni
5
3
1
godzin
0
4
minut
1
2
sekund
1
0

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman/Superman: World's Finest, Tom 5: Tajne początki" – 22 kwietnia 2026
  • "Władza absolutna, Tom 2: Ruch oporu" – 22 kwietnia 2026
  • "Batman: Powrót Mrocznego Rycerza (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Batman: Biały Rycerz (DC Compact)" – 06 maja 2026
  • "Kingdom Come: Przyjdź Królestwo (DC Compact)" – 06 maja 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepszy Bat-tytuł z kolekcji „Bohaterowie i Złoczyńcy” (#101-120)










Zobacz wyniki