Kate Mara mogła zagrać Catwoman

|

autor:

|

kategorie: ,

Rola Catwoman w „The Dark Knight Rises” trafiła do Anne Hathaway, ale nie była ona jedyną aktorką, która producenci brali pod uwagę. W jednym z ostatnich wywiadów Kate Mara potwierdziła, że brała udział w zdjęciach próbnych do roli Seliny Kyle.

Nie widziałem jeszcze zwiastuna, ale jestem pewna, że jest super. Christopher Nolan to jeden z moich ulubionych reżyserów i samym zaszczytem było wzięcie udziału w zdjęciach próbnych do tak kultowej postaci jak Catwoman. Przez pewien czas nie mogłam o tym mówić, bo wszystko co jest związane z tym filmem trzymane jest w wielkiej tajemnicy, ale z niecierpliwością czekam aby zobaczyć co z tego wyjdzie.

Źródło: ESPN



dni
7
5
8
godzin
0
7
minut
4
6
sekund
1
8

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman. Joker. Rok pierwszy" – 10 września 2025
  • "Tytani. Świat Bestii. Tom 2" – 10 września 2025
  • "Młodzi Tytani. Starfire" – 10 września 2025
  • "Człowiek ze Stali" (WKDCBiZ) – 10 września 2025
  • "Batman Noir Eduardo Risso" – 24 września 2025

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepsza okładka Norma Breyfogle’a?











Zobacz wyniki