Nowe informacje o „The Bat”, miotaczu EMP oraz tajemniczym urządzeniu Bane’a

|

autor:

|

kategorie: ,

The BatPrawdziwą kopalnią informacja na temat „The Dark Knight Rises” okazały się różnego rodzaju oficjalne publikacje promujące film Nolana. Dzięki nimi fani uzyskali dostęp, chociażby do opisu latającego pojazdu Batmana.

UWAGA MOŻLIWE SPOILERY

„The Bat” – został zbudowany przez Wayne Enterprises na zamówienie Departamentu Obrony. Pojazd pierwotnie miał służyć organom miejskim do radzenia sobie z zamieszkami. „The Bat” zdolny jest do manewrowania pomiędzy ciasnymi uliczkami, ale obecnie funkcja autopilota jest nieaktywna.

Urządzenie EMP – wysyła impuls elektromagnetyczny, który zakłóca działania sprzętów elektrycznych. Gadżet skutecznie wyłącza kamery, a także zakłóca transmisje z telefonów komórkowych.

Wayne Enterprises Fusion Reactor – źródło czystej energii. Wiele szczegółów na temat tego projektu Wayne Enterprises jest trzymanych w tajemnicy. Reaktor znajduje się pod zakładem oczyszczania na rzece Gotham.

Bardziej szczegółowe opisy znajdują się pod tym adresem.

Źródło: CBM



dni
5
5
2
godzin
2
3
minut
4
1
sekund
4
1

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Bat-Man: Pierwszy rycerz" – 08 kwietnia 2026
  • "DC kontra Wampiry" – 08 kwietnia 2026
  • "Batman/Superman: World's Finest, Tom 5: Tajne początki" – 22 kwietnia 2026
  • "Władza absolutna, Tom 2: Ruch oporu" – 22 kwietnia 2026
  • "Batman: Powrót Mrocznego Rycerza (DC Compact)" – 06 maja 2026

Kalendarium

  • 16 lat(a) temu zmarł Dick Giordano, długoletni redaktor naczelny serii komiksowych z Batmanem

Sonda

Najlepsza okładka Neala Adamsa?







Zobacz wyniki