BatCave bez spoilerów na temat „The Dark Knight Rises”

|

autor:

|

kategorie:

Do polskiej premiery „The Dark Knight Rises” musimy jeszcze poczekać przez 7 dni, ale w innych krajach nowego „Batmana” widzowie mogą już oglądać. Tym samym trzeba być ostrożnym by nie trafić w sieci na jakieś większe spoilery. W celu uniknięcia sytuacji, w której ktoś umieści w komentarzach np. zakończenie „The Dark Knight Rises”, czy też zdradzi inne szczegóły fabuły, do czasu polskiej premiery „The Dark Knight Rises”, na BatCave zostaje wyłączona opcja pisania komentarzy.

Tym samym osoby, które chcą jak najmniej wiedzieć na temat fabuły „The Dark Knight Rises” nie muszą obawiać się odwiedzania BatCave. Mamy nadzieje, że zrozumiecie dlaczego podjęto takie środki i że te kilka dni wytrzymacie bez możliwości pisania komentarzy.



dni
1
3
1
godzin
0
0
minut
1
8
sekund
1
4
dni
4
7
4
godzin
0
0
minut
1
8
sekund
1
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Nowe Gotham, Tom 1" – 17 czerwca 2026
  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 72 lat(a) temu urodził się Marcin Troński, aktor użyczający głosu Bruce’owi Wayne’owi w serialu animowanym Batman Beyond w polskiej wersji językowej
  • 37 lat(a) temu w Batman #436 zadebiutowała postać Tima Drake’a