Gameloft udostępniło nowy zwiastun gry “The Dark Knight Rises” na systemy iOS i Android, która trafi do sprzedaży 20 lipca.

EKSKLUZYWNA GRA INSPIROWANA FILMEM “THE DARK KNIGHT RISES”

Po 8 latach nieobecności Bruce Wayne powraca do akcji jako Batman. Czeka na niego tajemnicza Selina Kyle i śmiertelny przeciwnik Bane, który stara się kawałek po kawałku zniszczyć dziedzictwo Batmana.

Poznaj wszystkich sojuszników Batmana i pomóż im odbudować siły by ochronić Gotham przed Bane’em.
Daj się zauroczyć historii dzięki podobieństwom do wszystkich głównych bohaterów filmu takich jak: Catwoman, komisarz Gordon i Lucius Fox.

EPICKA PRZYGODOWA GRA
Dziesiątki misji i inne zadania pozwolą ci doświadczyć co to znaczy być superbohaterem. Poradź sobie z sytuacjami w których trzeba uwolnić zakładników, rozbrojeniem bomb, ucieczkami z więzienia oraz pościgami, by udowodnić, że jesteś prawdziwym obrońcą Gotham.

Ekscytujący system walki, dzięki różnym ruchom i efektom filmowych pozwoli ci znaleźć się w samym środku akcji.

Zbieraj ukryte przedmioty w mieście, aby odblokować upgrade’y i nowe umiejętności Batmana.

WCIEL SIĘ W MROCZNEGO RYCERZA
Poznaj cały arsenał Batmana i naucz się wykorzystywać poszczególne gadżety. Wykorzystaj wyrzutnię haków by przemieszczać się po mieście lub pokonywać przeciwników. Rzucaj Batarangami by ogłuszyć wrogów, albo włączyć jakiś odległy przycisk. Możliwości są nieograniczone.

Kiedy Batman nie walczy i nie korzysta ze swoich gadżetów ma do dyspozycje swoje pojazdy. Wykorzystaj Bat-poda w misjach specjalnych o ochronnym charakterze, albo szybko się przemieszczaj pilotując The Bat.

POZNAJ GOTHAM CITY Z ZUPEŁNIE NOWEJ STRONY
Poznaj całe miasto i jego różne dzielnice zlokalizowane na ogromnej mapie i ciesz się zapierającą dech w piersiach grafiką, by całkowicie zanurzyć się w mrocznym uniwersum Batmana!

Źródło: Gameloft

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki