Morgan Freeman ponownie w filmie z udziałem Batmana

|

autor:

|

kategorie:

Morgan Freeman, znany fanom Batmana z roli Luciusa Foxa w trylogii Nolana, dołączył do obsady „Lego: The Piece of Resistance”, w którym w epizodycznych rolach pojawią się również Batman i Superman. Freeman użyczy swojego głosu postaci Vitruviusa. Do obsady dołączyła również Elizabeth Banks.

W „Lego: The Piece of Resistance” przedstawiona zostanie historia zwykłej mini figurki LEGO, która omyłkowo zostaje wzięta za legendarnego wojowników MasterBuildera, i dołącza do misji powstrzymania złego tyrana LEGO, który planuje skleić cały wszechświat w jedną całość.

Premiera filmu w reżyserii Phila Lorda i Christophera Millera zaplanowana jest na 28 lutego 2014 roku.

Źródło:
Deadline



dni
7
5
8
godzin
0
4
minut
5
1
sekund
4
0

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman. Joker. Rok pierwszy" – 10 września 2025
  • "Tytani. Świat Bestii. Tom 2" – 10 września 2025
  • "Młodzi Tytani. Starfire" – 10 września 2025
  • "Człowiek ze Stali" (WKDCBiZ) – 10 września 2025
  • "Batman Noir Eduardo Risso" – 24 września 2025

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepsza okładka Norma Breyfogle’a?











Zobacz wyniki