Mam Marzenie – zbieramy gadżety dla jednego z nas na MFKiG i nie tylko!

|

autor:

|

kategorie:

Fundacja Mam Marzenia za cel wzięła sobie pomaganie ciężko chorym dzieciom i zrobieniu wszystkiego, aby spełnić marzenie podopiecznego. Już dwa lata temu, pomagaliśmy Igorowi. Teraz chcemy pomóc Kubie.

11 letni Jakub marzy, aby stać się Batmanem na jeden dzień. Chłopiec chce wcielić się w Mrocznego Rycerza, gdyż jest jego ulubionym bohaterem. A my, fani Nietoperzastego, chętnie uprzyjemnimy mu dzień, w którym jego marzenie będzie mogło się spełnić.

Dlatego też BatCave, wraz ze sklepem Multiversum, ogłaszają WIELKĄ ZBIÓRKĘ GADŻETÓW ZWIĄZANYCH Z BATMANEM! Podczas MFKiG, gdy otwarta będzie strefa giełdowa, będziecie mogli podzielić się zabawkami, dvd, grami oraz innymi rzeczami związanymi z Batmanem dla 11 letniego Jakuba. Wystarczy, że podejdziecie na stoisko sklepu Multiversum, a tam znajdziecie miejsce, w którym będziecie mogli zostawić gadżety.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany, aby podarować prezent Jakubowi w inny sposób, prosimy o zgłoszenie się mailem na redakcja@batcave.com.pl.



dni
7
1
3
godzin
1
1
minut
5
4
sekund
5
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Mroczni Rycerze ze Stali. Wojna Trzech Królestw" – 29 października 2025
  • "Nightwing. Upadek Graysona. Tom 4" – 29 października 2025
  • "Liga Sprawiedliwości: Nie ma Sprawiedliwości" (WKDCBiZ) – 05 listopada 2025
  • "Batman. Ziemia niczyja. Ostatnia gra. Tom 7" – 12 listopada 2025
  • "Red Hood. Outlaws. Tom 3" – 12 listopada 2025

Kalendarium

  • 112 lat(a) temu urodził się Robert Lowery, odtwórca roli Batmana w serialu z 1949 roku
  • 8 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera DVD Batman vs. Two-Face

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki